Gdzie kupić błotnik?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Patka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2019, 9:36

Gdzie kupić błotnik?

Post autor: Patka »

Gdzie kupić nowy błotnik do samochodu? Osobiście polecam sklep Davicar.pl. Znajdziesz w nim najlepsze części do samochodu i akcesoria motoryzacyjne. Serdecznie polecam każdemu, komu zależy na częściach wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
mandarynkaa
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:48

Re: Gdzie kupić błotnik?

Post autor: mandarynkaa »

w najbliższym sklepie motoryzacyjnym
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 91
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:15

Re: Gdzie kupić błotnik?

Post autor: Berasia »

Jeśli chodzi o błotnik to, ci nie poradzę, ale mogę polecić usługi spawania plastików, które wykonuje świetnie firma Autogamma http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi . Przede wszystkim jednak regenerują reflektory. Kilka dni temu u nich byłam i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 30
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:32

Re: Gdzie kupić błotnik?

Post autor: Zafira »

Weszłam z ciekawości w ten temat, bo zaczynam się powoli zapoznawać z tematem motoryzacji. Może będę potrzebowała kiedyś wymiany błotnika :) Na razie jednak przede mną kupno nowego auta, po które chcę się wybrać do Wrocławia. W salonie Germaz Mitsubishi mają świetną ofertę modelu Mitsubishi ASX i aż żal by mi było nie skorzystać. Tyle dobrego się nasłuchałam o tym aucie, że po prostu muszę je mieć.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Re: Gdzie kupić błotnik?

Post autor: mczay »

Wydaje mi się, że na internecie coś powinieneś znaleźć
ODPOWIEDZ