Firma Adrenalina Club - opinie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: paula22 »

Mój szef chce zorganizować dla swoich pracowników imprezę integracyjną, ale jej organizacja spadła na mnie. Myślę o ofercie Adrenalina Club - https://adrenalinaclub.pl/. Czytałam, że organizują ciekawe wypady dla firm. Mają na stronie fajne przykłady. Znacie tę firmę? Braliście udział w ich integracjach? Jakie są wasze oceny i opinie?
Awatar użytkownika
wioletta
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:40

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: wioletta »

Pracownicy Adrenalina Club mają super pomysły. Pamiętam, że my mieliśmy pracę połączoną z odpoczynkiem, ale w ten sposób też można się integrować. Wszyscy korzystaliśmy z aktywności przez nich zaproponowanych, aż nie chciało się wracać do domu.
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 46
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:41

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Rita »

Polecam ofertę https://adrenalinaclub.pl/. Ich pomysły są kreatywne, oryginalne i niepowtarzalne. Na pewny wszyscy pracownicy będą dobrze się bawili i doznają niezapomnianych wrażeń. Szczególnie polecam wyprawę na quadach, bardzo miło ją wspominam.
Awatar użytkownika
Kitti32
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:46

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Kitti32 »

Wyjazd integracyjny zorganizowany przez Adrenalina Club to fajna zabawa i pomysł na zżycie się pracowników. Pamiętam, że nasza grupa miała szansę lepiej się poznać i nawet zaprzyjaźnić. Szczególnie polecam jetski albo skutery wodne.
Awatar użytkownika
Oriana
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:46

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Oriana »

W wakacje nasz przełożony zrobił nam niespodziankę i zabrał nas na wyprawę 4x4 na quadach, organizowaną przez nich https://adrenalinaclub.pl/. Bardzo fajny pomysł i świetnie się bawiliśmy. W końcu mogliśmy się odstresować, zapomnieć o pracy i cieszyć się zabawą. Cieszyliśmy się jak małe dzieci. Super zabawa więc i ja ich polecam.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2020, 9:49

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Bunia »

Brałam ostatnio udział w imprezie integracyjnej organizowanej przez Klub Adrenalina. Było wspaniale i zupełnie inaczej niż na innych wyjazdach integracyjnych. Po prostu działo się, super.
Awatar użytkownika
Tito
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2020, 9:51

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Tito »

Jeśli wasz szef szarpnie się kiedyś i zaproponuje wam wyjazd firmowy z https://adrenalinaclub.pl/ to nie wahajcie się ani chwili. Super przygoda, wszyscy z naszego działu bawili się wyśmienicie. Polecam, świetni organizatorzy.
Awatar użytkownika
Hela
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 9:53

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Hela »

Wow, wow i jeszcze raz wow. Polecam. Ludzie z Adrenalina Club zrobili nam taką imprezę integracyjną, że jeszcze przez miesiąc wspominaliśmy. Mega atrakcje, mnóstwo emocji, świetna organizacji. No wszystko na medal.

gmina lisia góra przetargi
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:14

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Greta »

Powiem tak, świetna przygoda. Dzięki ludziom z https://adrenalinaclub.pl/ po raz pierwszy nasz zespół zintegrował się tak skutecznie. Myślę, że jeszcze długo wszyscy będziemy ciepło wspominać to wydarzenie. Z pewnością pomogą nam jeszcze przy wielu integracjach.
Awatar użytkownika
Alana
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:15

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Alana »

Dzięki Adrenalina Club nasza ekipa przeżyła niesamowity wyjazd integracyjny. Nazwa jest jak najbardziej trafiona, przygoda ociekała adrenaliną, ale i ogromną ilością pozytywnych emocji. W życiu się tak dobrze nie bawiłam. Polecam.
Awatar użytkownika
Milan_94
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:32

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Milan_94 »

Pełen profesjonalizm, bezpieczne, niezapomniane przeżycia. Super wyjazd integracyjny!
Awatar użytkownika
Mikolaj-89
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2019, 10:42

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Mikolaj-89 »

bardzo dobra organizacja wyjazdu, atrakcji, bez zbędnych elementów, naprawdę udało im się zintegrować nasz zespół!
Awatar użytkownika
Benon82
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2019, 20:17

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Benon82 »

nie dość, że znają się na organizacji atrakcji dla grup, to jeszcze wybierają super miejsca, które zachwycają i wprowadzają klimat adekwatny do programu eventowego
Awatar użytkownika
Teobald-63
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2019, 2:22

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Teobald-63 »

wspominam z rozrzewnieniem, nie sądziłem, że jako dorośli ludzie możemy się tak świetnie bawić, poczułem się beztrosko, swobodnie podczas wyjazdu incentive do Tajlandii ;-)
Awatar użytkownika
barbara91
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2019, 6:58

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: barbara91 »

Bardzo dobra agencja eventowa, która potrafi wyczarować super atrakcje, wprowadzają atmosferę rozluźnienia, dzięki czemu rzeczywiście można zintegrować grupę. Polecam.
Awatar użytkownika
Tobiasz66
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2019, 15:02

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Tobiasz66 »

Ja polecam wyjazd na skutery wodne, megaemocje. Wspominamy z kolegami do dzisiaj.
Awatar użytkownika
barbara91
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2019, 6:58

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: barbara91 »

Bardzo polecam wyjazd integracyjny z adrenalinaclub.pl, niezapomniane wrażenia.
Awatar użytkownika
beatrycja_78
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2020, 12:02

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: beatrycja_78 »

Mnóstwo atrakcji, świetna organizacja i wspomnienia na całe życie!
Awatar użytkownika
bernard_83
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2020, 23:52

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: bernard_83 »

Nie zastanawiaj się, będzie super! Mój wyjazd integracyjny z Adrenalina Club to był najlepszy wyjazd ever!
Awatar użytkownika
Ada-72
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2019, 7:38

Re: Firma Adrenalina Club - opinie

Post autor: Ada-72 »

Na imprezę integracyjną Adrenalina Club jest najlepsze! Ich pomysły na wyjazdy są naprawdę ciekawe i nie brakuje ADRENALINY :) Myślę, że mają jedną z najciekawszych ofert na rynku.

figurą
ODPOWIEDZ