Drewniana biżuteria?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Saśka

Drewniana biżuteria?

Post autor: Saśka »

Czy drewniana biżuteria jest hot? Co myślicie o takich dodatkach na co dzień jako alternatywie dla bardziej oklepanych typów biżuterii? Ja sama najpierw bardzo sceptycznie zareagowałam na "ten wymysł", ale potem zaczęłam się zastanawiać, że może jednak to fajna sprawa. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Fąfel

Re: Drewniana biżuteria?

Post autor: Fąfel »

Moim zdaniem bardzo hot, w niektórych wzorach można się zakochać <3 BeWooden ma fajne broszki i bransoletki na przykład. Ciekawie wyglądają, są jednocześnie nowoczesne, ale z drugiej strony nie są przekombinowane. Fajne dodatki po prostu na co dzień :)
xXxMAKŚIUxXx

Re: Drewniana biżuteria?

Post autor: xXxMAKŚIUxXx »

Szczerze mówiąc to nie wiem skąd się wzięła taka moda na te drewniane biżuterie, drewniane okulary i w ogóle wszystko drewniane. No no wiem, może to jest jakieś ekologiczne rozwiązanie. Do mnie akurat to nie przemawia i raczej nie chciałbym się w czymś takim pokazywać.
Urbęx

Re: Drewniana biżuteria?

Post autor: Urbęx »

Hmmm... Przyznam, ze ja sama nie mam, ale widziałam takie dodatki u koleżanek na studiach i nawet fajnie to wygląda. Ta biżuteria jest taka lekka, nie przytłacza :-) Może nie do końca jest na wielkie wyjście, ale na co dzień to w sumie czemu nie? Na pewno jest o wiele lepsza od sztucznej biżuterii, ktorej wszędzie pełno i która rozwala się po 2 tygodniach noszenia...
Iśka92

Re: Drewniana biżuteria?

Post autor: Iśka92 »

Nie dość, że jest hot to jest jesze EKO - co sprawia, że jest jeszcze bardziej HOT ;) Ostatnio bardzo się wkręciłam w temat takiej biżuterii, przeglądam ofertę https://wood-shop.pl/pl/menu/bizuteria- ... a-201.html. Mają tam naprawdę duży wybór podobnego asortymentu.
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 159
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Drewniana biżuteria?

Post autor: osaka »

Biżuteria z drewna? A jak z jej trwałością w takim razie? Drewno ciężko myć, z czasem się przebarwia też. Może taka biżuteria jest i fajna ale ciekawe na jak długo. Ja nie lubię jak mi się coś niszczy dlatego pewnie kupiłabym inną biżuterię, szczególnie taką ze stali chirurgicznej. Sami zobaczcie na http://kobieta.elblag.net/artykuly/bizu ... ,45773.htm jak taka wygląda, jak jest oceniana, jakie zalety ma taka biżuteria właśnie. Jak dla mnie nie ma się co zastanawiać czy warto kupić - naprawdę warto. Te egzemplarze które sama mam to uwielbiam i często noszę.
akuś

Re: Drewniana biżuteria?

Post autor: akuś »

O drewnianej biżuterii jeszcze nie słyszałam, ale brzmi to ciekawie. Jednak jeśli chodzi o kolczyki to chyba nie bardzo, bardziej w postaci jakiejś zawieszki czy bransoletki taka biżuteria się sprawdzi. A co sądzicie o biżuterii ze stali chirurgicznej? Czytałam na https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-b ... Id,5353883 , że najczęściej ją się wybiera kiedy ma się uczulenie na srebro lub złoto. W dodatku taka stal jest dużo tańsza od metali szlachetnych więc w sumie czemu nie taką kupować
ODPOWIEDZ