dobry kurier

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
gross
Posty: 92
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:48

dobry kurier

Post autor: gross »

Który Waszym zdaniem kurier jest najlepszy i najtańszy? Macie jakiegoś swojego jednego sprawdzonego?
Awatar użytkownika
akihabara
Posty: 89
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:43

Re: dobry kurier

Post autor: akihabara »

Nie mam takiego jednego, w sumie po co się przywiązywać jeśli za każdym razem można wybrać tego kuriera który oferuje najkorzystniejszą cenę. To można sprawdzić za pośrednictwem https://www.znajdzkuriera.pl/ , tutaj zdecydowanie jest tani kurier na którego można liczyć
Awatar użytkownika
sekki
Posty: 157
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:56

Re: dobry kurier

Post autor: sekki »

W naszej okolicy najlepszy jest tani kurier łowicz https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ . Raz , że do wyboru jest wielu przewoźników, to też jest różnorodność jeśli chodzi o formy nadania. Bo można to zrobić przez internet (za pomocą strony) lub lokalnie. Kto co woli
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: dobry kurier

Post autor: ellen »

Jak ktoś sporadycznie coś wysyła to może tak nie zwraca uwagi. Ale jak często i dużo, to już warto poszukać kuriera z dobrymi cenami. Jakby nie patrzeć różnica się robi. Dłuższy już czas korzystam z Sendit, odpowiada mi pod każdym względem. Na ich stronie mogę kuriera wybrać, ceny porównać, nadać, wszystko co potrzeba.
Awatar użytkownika
Ultrafara
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:25

Re: dobry kurier

Post autor: Ultrafara »

Nie mam w sumie takiego jednego, ulubionego, ale jest kilka firm, z którymi najczęściej wysyłam paczki. Ups opole znalazłam przez portal Furgonetka bardzo pomaga przy znajdowaniu najtańszych kurierów do konkretnej paczki. Ważne jest to, że nie zawsze jeden kurier będzie najlepszy do różnych paczek, trzeba tu na bieżąco sprawdzać. Oferty cenowe też się zmieniają.
ODPOWIEDZ