Dobra kawa

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Hania90
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2019, 9:15

Dobra kawa

Post autor: Hania90 »

Hej :)
Jaką kawę najbardziej lubicie? Sypana czy może rozpuszczalna? Piszcie jaka jest Wasza ulubiona.
Awatar użytkownika
AnnaJ
Posty: 19
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:02

Re: Dobra kawa

Post autor: AnnaJ »

Kawa rozpuszczalna dla mnie całkowicie odpada. Najbardziej lubię chodzić do Etno Cafe (https://etnocafe.pl/kawiarnie/), kawiarnia jest blisko mojej pracy, więc zawsze zaczynam dzień od dobrej kawki :) Co lepsze kawę od etno można pić nie tylko w ich kawiarniach, ponieważ prowadzą sprzedaż kaw.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Dobra kawa

Post autor: Zrelaksowana »

Wybór kaw na rynku jest naprawdę ogromny, łatwo się w tym wszystkim pogubić. Dlatego też moim zdaniem najlepiej byłoby skorzystać z rankingu kaw ziarnistych, który jest dostępny na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/blog/rank ... jlepszych/. Warto wypróbować chociaż kilka z tych kaw i wybrać tą, która najbardziej będzie Wam odpowiadała ;)

pzd limanowa
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Dobra kawa

Post autor: Liliana »

Dobre kawy są w kawiarniach, sama od czasu do czasu przy jakiś okazjach lubię wejść i spędzić czas przy dobrej kawi i jeszcze lepszym towarzystwie. Jeżeli już szukać takich miejsc, to odwiedź tę stronę, gdzie zostały podane naprawdę dobre kawiarnie z terenu Katowic.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 30
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:32

Re: Dobra kawa

Post autor: Zafira »

Kochani, rozwijamy właśnie sieć nowych kawiarni i szukamy lokalu pod wynajem. Na razie w stolicy, ale będziemy wkrótce wchodzić do innych miast. Jeśli ktoś z Was dysponuje wolnym lokum i chce zarobić to zachęcamy do współpracy. Oprócz tego zachęcam do korzystania z menu, ponieważ kawa u nas jest wyjątkowo pyszna. Zarówno gorąca jak i mrożona. Są też inne smaczne napoje.

bank zachodni jelenia góra
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 59
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:55

Re: Dobra kawa

Post autor: kasia »

Jeśli macie ochotę na naprawdę dobrą kawę, to mogę polecić klimatyczne kawiarnie wrocław , takie jak Blackbeard. Możecie tutaj przede wszystkim pomyśleć o dobrej kawie, ale też o jakimś drinku czy zakupie alkoholu, bo wszystko to możecie tutaj spotkać. Wiem, że też obsługiwane są tu spotkania biznesowej. może pod tym kątem Was to miejsce zainteresuje.
Awatar użytkownika
aldi
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:26

Re: Dobra kawa

Post autor: aldi »

Może i faktycznie dobrej kawy możemy się napić w dobrej kawiarni. Lecz mamy takie czasy, w których można kupić praktycznie wszystko do domu nawet bardzo dobrej jakości kawę. Wiem, bo kilka dni temu zakupiłam wyśmienitą kawę tutaj https://blueberryroasters.pl/pl/menu/na ... i-151.html Od tamtej pory żadna inna kawa mi nie smakuje dlatego też tylko z tego sklepu kawę zamawiam
Awatar użytkownika
little_bee
Posty: 71
Rejestracja: 27 maja 2020, 7:57

Re: Dobra kawa

Post autor: little_bee »

Pyszna jest świeżo palona kawa - sprawdź, gdzie można znaleźć takie palarnie. Wiele z nich prowadzi sprzedaż online, więc można na bieżąco zamawiać taką kawkę.
ODPOWIEDZ