czy porcelana to dobry pomysł na prezent?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
aldi
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:26

czy porcelana to dobry pomysł na prezent?

Post autor: aldi »

Zbliżają się urodziny babci. Chciałabym kupić jej coś wyjątkowego,ale nie mam pojęcia co to mogłoby być. Padł pomysł by kupić jakiś dobrej jakości zestaw kawowy i do tego może sztućce? No tak tylko gdzie takiego szukać? Babcia raczej woli takie rzeczy by były z ceramiki artystycznej. Produkują jeszcze taką? Jak tak to gdzie? Pomóżcie bo urodziny są coraz bliżej a my nawet nie wiemy gdzie tego szukać.
Awatar użytkownika
grazka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:22

Re: czy porcelana to dobry pomysł na prezent?

Post autor: grazka »

Pewnie że babci możesz kupic porcelanę na prezent. Ja mam jeden komplet porcelany i używamy jej codziennie. Teraz chcę sobie kupic jeszcze jeden komplet bo nieraz bywa że mamy gości więc się przyda. Nawet przeglądałam już sklep z porcelana i znalazłam ładne zastawy ręcznie zdobione w jednym sklepie, ale zastanawiam się tez nad białą tradycyjną porcelaną. Jest taka klasyczna a zarazem nowoczesna.

broń bez zezwolenia polska
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:14

Re: czy porcelana to dobry pomysł na prezent?

Post autor: halynka »

Oczywiście że tak. W sklepach widzimy cudnie zdobione kwieciste filiżanki... są już niemal w każdym domu. DLatego moja propozycja to sztuka na porcelanie: czyli kubol do porannej kawy lub zestaw filiżanek. Z ręcznie naniesioną sztuką...nie głupimi napisami , nie nadrukami... ale ręcznie naniesionymi opowieściami, emocjami. Obdarowana osoba otrzyma coś, czego nie będzie miał nikt inny na całym świecie !
Awatar użytkownika
Gotka
Posty: 70
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:16

Re: czy porcelana to dobry pomysł na prezent?

Post autor: Gotka »

Każda babcia z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Sama mojej bym kupiła elegancki zestaw porcelanowy do herbaty. Nawet oglądałam takie ładne w tym sklepie internetowym https://urodastolu.pl/ i chyba się zdecyduję coś zamówić. A może lepsza będzie ręcznie zdobiona ceramika z kolorowymi kwiatowymi motywami? Wzornictwo tych naczyń stołowych jest wyjątkowo bogate i piękne. Czy także tak uważacie?
Awatar użytkownika
BeataD
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:25

Re: czy porcelana to dobry pomysł na prezent?

Post autor: BeataD »

takie prezenty nie musza byc nudne. Co prawda porcelana jest ladna noo ale .... to dosyc przestarzala forma prezentu. Moja babcia np sporo cwiczy i trzeba przyznac ze trzyma forme :D ostatnio na urodziny z mama zakupilismy jej hulajnoge elektryczna. Z poczatku mielismy watpliwosci ale jak sie okazalo - szybko opanowala technike jazdy i jest bardzo zadowolona z prezentu :) Przez internet robi sie super zakupy, my mamy hulajnoge z tej oferty https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Hu ... e-469.html
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: czy porcelana to dobry pomysł na prezent?

Post autor: drakarisczy5 »

Osobiście uważam, że prezent, na tyle ile się da, powinien byc jak najbardziej spersonalizowany.Dlatego myślę, ze taki medal : https://spinfactory.pl/ sprawdzi się idealnie jako dodatek do prezentu. To niezapominania pamiątka po tym dniu. A wy co na ten temat uważacie?
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: czy porcelana to dobry pomysł na prezent?

Post autor: mikolaj2 »

Frania pisze: ↑19 paź 2019, 13:29 Na pewno babcia ma porcelane. Postaw na coś ciekawszego, wiem że babci jest ciężko coś kupić w prezencie.... Myslę, jednak że tu oferta od http://malarstwo-rysunek.pl powinna bardzo fajnie się sprawdzić. Będziecie mogli zamówić tu ciekawe karykatury ze zdjęć. W sam raz na przeróżne okazje prezentowe.
Obrazek
ja zawsze stawiam na cos uniwersalnego. Np kwiaty. Ostatnio kwiaty na dzień Babci zamawiałam z fajnej i niedrogiej kwiaciarni www.waszakwiaciarnia.pl Prześliczny i oryginalny bukiet mi pani zrobila
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: czy porcelana to dobry pomysł na prezent?

Post autor: Liliana »

Jeżeli dana osoba lubi podobne rzeczy, to dlaczego by nie?
ODPOWIEDZ