Auto z salonu

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 91
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:15

Auto z salonu

Post autor: Berasia »

Co myślicie o kupowaniu nowych samochodów w salonie? Z tego, co słyszę dookoła, to prawie każdy ze znajomych kupuje samochody używane. A przecież teraz są takie okazje cenowe, że warto to wykorzystać i kupić nowy pojazd. Na przykład w salonie BMW Bawaria Motors mają teraz wyprzedaże rocznika 2019. Poza tym obchodzą 15-lecie istnienia i z tej okazji również organizują różne promocje. Sami zajrzyjcie do nich i się przekonajcie.
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: Auto z salonu

Post autor: begonia »

Jak dla mnie kupowanie samochodu w salonie to najlepsza opcja na świecie. Byłam nawet niedawno w salonie Porsche Centrum Sopot, robią niesamowite wrażenie te samochody, sama chętnie bym takim jeździła.
Awatar użytkownika
Liliannka
Posty: 245
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:40

Re: Auto z salonu

Post autor: Liliannka »

Takie auto z salonu to nie zawsze dobre rozwiązanie. Bo można kupić równei dobre auto ale zdecydowanie taniej - takie 2-3 letnie z zaufanego źródła. Ta firma https://www.auto-loco.pl oferuje atrakcyjne ceny za auta w niemalże idealnym stanie jak z salonu.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Auto z salonu

Post autor: Liliana »

Takie auto z pewnością jest zdecydowanie lepsze jakościowo, choć też i znacznie droższe.

rolety castorama warszawa
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 159
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Auto z salonu

Post autor: osaka »

Szczerze? też wolę auta używane. Są o wiele tańsze a naprawdę można w bardzo dobrym stanie znaleźć samochody. Szczególnie takie do 5 lat. Zobaczcie jakie w ofercie salonu toyota samochody używane można kupić. Na stronie znajduje się wyszukiwarka. Na takie samochody poza tym, że są dokładnie sprawdzone można także uzyskać nawet dwa lata gwarancji i Assistance na ten czas. Zobaczcie sobie sami, myślę że warto się do nich wybrać i umówić na jazdę próbną. Szczególnie godne uwagi są auta poleasingowe. Wszystko co z takim samochodem się działo jest przecież dokładnie udokumentowane, wszystkie naprawy na bieżąco wykonywane.
Awatar użytkownika
didi
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2020, 3:34

Re: Auto z salonu

Post autor: didi »

Do 5 lat jeszcze warto kupić. Jednak co nowe auto, to nowe. Może i masz udokumentowane samochody poleasingowe, ale często właściciele nie dbają o nie szczególnie, bo nastawiają się na nowe. Trzeba to wiedzieć przed podjęciem decyzji. Osobiście wolę nieco dołożyć i kupić nowy samochód. Salon Renault ma ciekawe propozycje i chyba jeszcze można skorzystać z wyprzedaży rocznika. Zastanawiam się nad Renault Kadjar.
evelkę

Re: Auto z salonu

Post autor: evelkę »

Z salonu można kupić także używane auto Salonu biora takie auta w rozliczeniu, sprawdzaja ich stan techniczny, przebieg, historię, często dają gwarancję. Ja tak kupiłam z salonu BMW Bawaria w Jankach, świetne auto, zgodne z opisem i nie mogę narzekać, jeżdżę nim juz półtora roku i nic się nie dzieje z nim złego.
Awatar użytkownika
Rozalia
Posty: 59
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:00

Re: Auto z salonu

Post autor: Rozalia »

Dobrze wiem, że takie auta potrafią dużo kosztować, dlatego w poszukiwaniu jak najlepszej oferty udało mi się znaleźć tą: https://volvocarkalisz.volvocars-partne ... c-z-volvo/ od marki volvo. Przyznam, że w porównaniu do innych podobnych ofert, ta to duża oszczędność.
ODPOWIEDZ