Szkolenia biznesowe

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Szkolenia biznesowe

Post autor: Vaneska »

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 431
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: drakarisczy5 »

Będąc w temacie szkoleń biznesowych, co powiecie na gry szkoleniowe ? Nigdy nie brałam udziału w szkoleniu, na którym byłyby takie metody działania, jednakże uważam, że to coś naprawdę ciekawego. Wprowadziłoby to trochę luzu i rozrywki podczas sztywnych szkoleń. A wy co na ten temat uważacie?
Awatar użytkownika
Vanesca78
Posty: 172
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:21

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Vanesca78 »

A ja właśnie znalazłam interesujące szkolenia gdańsk w Altkom Akademii. Właśnie też zastanawiam się z których najpierw skorzystać. Wiele z nich jest naprawdę przydatnych. Chociażby księgowość, czy umiejętność posługiwania się oprogramowaniem Microsoft.
Awatar użytkownika
bongo
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2019, 6:15

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: bongo »

polecam zapoznać się ze szkoleniami https://growth.town/ oraz z platformą vod gdzie również dzielą się wiedzą. Od kilku miesięcy korzystam i jestem bardzo zadowolona. Sporo można wynieść wiedzy :) Póki co bazuję tylko na vod, ale planuję po nowym roku poprosić o mentoring.
Awatar użytkownika
papvp1
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:41

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: papvp1 »

Nie jestem kompetentny pod tym względem. Nie dam rady nic tu zaproponować.
Bo miłość nie zna pór dnia, a nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 183
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:31

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: milka »

Szkolenia to ważny element naszej kariery zawodowej. Dzięki nim można nabywać nową wiedzę oraz umiejętności . Jest to ważne, zwłaszcza, jeśli w ten sposób nasza praca będzie bardziej efektywna. Tutaj https://leadership-center.pl/2018/07/agile-manifesto/ sobie zerknijcie i poczytajcie. Może zainteresuje was ta tematyka i właśnie w tym kierunku będziecie chcieli się szkolić.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkolenia biznesowe

Post autor: Zrelaksowana »

Gdyby kogoś z Was interesowałyby szkolenia z zakresu pomiarów termowizyjnych, odnawialnych źródeł energii itp., to polecam zapoznać się z ofertą firmy Efektywniej z Wrocławia na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/szkolenia. Jak widać firma ta oferuje takie właśnie profesjonalne szkolenia z bardzo ciekawym programem ;)
ODPOWIEDZ