projektowanie mieszkania

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
DagmaraB
Posty: 26
Rejestracja: 18 sie 2019, 21:39

projektowanie mieszkania

Post autor: DagmaraB »

Czesc,

polecice mi kogos we Wroclawiu?
Awatar użytkownika
MichałK
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2019, 23:46

Re: projektowanie mieszkania

Post autor: MichałK »

Hej,

Ja Ci polece Natalia Klim Matuszewska.
Musze przyznac, ze jest swietna. Bardzo mi sie podobaja jej projekty, sa super :)
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

Re: projektowanie mieszkania

Post autor: agapis »

Warto wejść w tę stronę aby dowiedzieć się więcej: https://www.kdmax.pl
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: projektowanie mieszkania

Post autor: mikolaj2 »

Ja serdecznie polecam wam projektant wnętrz katowice Sam skorzystałem z ich ofert przy wykańczaniu swojego nowego mieszkania. Na swoim starym mieszkaniu miałem dośc starych mebli i dlatego postawiłem teraz na nowoczesne wykończenie. Projekt mieszkania wyszedł bardzo fajnie. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Polecam
Awatar użytkownika
Liliannka
Posty: 245
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:40

Re: projektowanie mieszkania

Post autor: Liliannka »

Super pomysly :) Ja ostatnio zafascynowałam się kominkami typu bio i od kilku tygodni mam biokominek w biurze. Świetnie prezentuje się w każdym miejscu i jest bezpieczny w użytkowaniu. Moim ulubieńcem jest ten http://www.wkladykominkowe.net.pl/2305- ... zarny.html ponieważ ma stabilną konstrukcję i po prostu wygląda zjawiskowo.
Awatar użytkownika
MajkaN
Posty: 30
Rejestracja: 16 kwie 2020, 15:37

Re: projektowanie mieszkania

Post autor: MajkaN »

Jeżeli zajmujecie się projektowaniem budynków, dróg itd. to warto zwrócić na nowe rozwiązania jeśli chodzi o program do wygodnej i funkcjonalnej pracy. W naszym przypadku wybór padł na ZwCad 2020 ze względu na stabilność działania, funkcjonalność i oczywiście dobrą obsługą techniczna, która w razie pytań z chęcią pomoże. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 254
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: projektowanie mieszkania

Post autor: cilka »

Koniecznie sprawdźcie projekty wnętrz mieszkań Obecnie jest tyle fajnych i praktycznych, funkcjonalnych rozwiązań, ze z całą pewnością uda wam się wybrać odpowiednią opcję dla siebie. Ja sama korzystałam z pomocy firmy Golden Room i z czystym sumieniem mogę ich polecić.
ODPOWIEDZ