Problemy w rodzinie

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Ozanna1966
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2021, 9:49

Problemy w rodzinie

Post autor: Ozanna1966 »

Cześć. Macie jakieś skuteczne sposoby na to, by zażegnać konflikty w rodzinie? Probowałam chyba wszystkiego, ale sytuacja niestety ani trochę się nie polepsza. Doszłam do wniosku, że jedynym rozwiązaniem może być terapia rodzinna w Łodzi. Co o tym myślicie? Czy taka terapia rzeczywiście przynosi jakieś efekty?
Awatar użytkownika
Gotka
Posty: 70
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:16

Re: Problemy w rodzinie

Post autor: Gotka »

U nas to są problemy w rodzinie przez uzależnienie taty. Też mi bardzo trudno i już sama nie wiem jak je załagodzić. Zaczęłam ostatnio szukać dla niego specjalnej poradni do leczenia i trafiłam na miejsce, które ma świetne recenzje. Jest to prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo.
pikuś

Re: Problemy w rodzinie

Post autor: pikuś »

Problemy w rodzinie mogą mieć różnego rodzaju podłoże. Ale w naszym przypadku winę ponosi alkohol. Bo od jakiegoś czasu nasza mama znacznie zaczęła nadużywać alkoholu i to praktycznie w ciągu dnia. Także już najwyższa pora przekonać ją do podjęcia leczenia. A że znaleźliśmy ośrodek Mental Relax w którym to na spokojnie może podjąć walkę z alkoholem to tym bardziej chcemy ją do tego przekonać.
Bożena

Re: Problemy w rodzinie

Post autor: Bożena »

W takiej sytuacji pomocy psychologicznej może potrzebować nie tylko osoba uzależniona, ale również Wy. Właśnie dlatego powinnyście dobrze się zastanowić nad tym, w jaki sposób najlepiej byłoby się przygotować do takich działań. W https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ możecie umówić się do najlepszych specjalistów, dlatego też nie ma co z tym zwlekać.
ODPOWIEDZ