Problemy w małżeństwie

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Jędrzej
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2019, 0:09

Problemy w małżeństwie

Post autor: Jędrzej »

Cześć wszystkim! Mam takie jedno pytanie, być może ktoś będzie znał na nie odpowiedź. Jak to jest z tymi rozwodami kościelnymi – jest w ogóle coś takiego? Wczoraj się pokłóciłem na ten temat ze znajomym i zastanawiam się, kto miał rację. 
Awatar użytkownika
robert-79
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2019, 20:39

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: robert-79 »

No bo jakby trzymać się terminologii, to nie ma czegoś takiego jak „rozwód kościelny”, tylko sądowe stwierdzenie nieważności małżeństwa. Dokładnie możesz sobie tutaj przeczytać o szczegółach http://www.poradniasalomon.pl/adwokat-koscielny. 
Awatar użytkownika
Jędrzej
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2019, 0:09

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: Jędrzej »

Właśnie widzę na stronie Poradni Salomon, że rozwód kościelny to takie potoczne określenie, ale błędne. Muszę więcej o tym poczytać, bo temat ciekawy.
Awatar użytkownika
robert-79
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2019, 20:39

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: robert-79 »

Tak, na stronie poradni są filmiki, na których specjalista z Poradni Salomon dokładnie wszystko tłumaczy. 

wentylator promieniowy używany
Awatar użytkownika
Nisko
Posty: 151
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:12

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: Nisko »

Zorganizowanie rozwodu koscielnego niestety nie jest takie łatwe jak mogło by sie wydawac. Według mnie warto , popatrzeć też na pomoc takich specjalistów jak http://www.poradniasalomon.pl/ . Wydaje mi sie, że tam pomogą Ci z formalnościami.
Awatar użytkownika
relaksik
Posty: 93
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: relaksik »

Jak potrzeba skonsultowania się z adwokatem to tutaj http://www.lodz-adwokat.pl/ w Łodzi można znaleźć dobrą panią mecenas, która pomoże w sprawach rodzinnych. Profesjonalnie prowadzi sprawy i zadba o dyskretność klienta. Warto skorzystać z takiej pomocy.
Awatar użytkownika
Lachetny03
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 16:48

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: Lachetny03 »

Nie znam się, więc nie mam tu za dużo do powiedzenia. Ciekawe co inni sądzą.
Bo tak naprawdę każdy z nas pragnie tylko jednego: wiedzieć, że jest dla kogoś ważny.Że bez niego czyjeś życie byłoby uboższe.
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: mikolaj2 »

gdyby potrzebny byl adwokat to polecam usługi kancelaria adwokacka praga południe są bardzo rzetelni i terminowi, fachowo załatwiają sprawy, mają wiele na swoim koncie rozwiązanych z pozytywnym skutkiem na rzecz klienta. Takze jak cos to smiało do nich uderzaj
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: hakuros »

;)
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: hakuros »

W sumie wszystko zależy od tego jak ciężka jest sprawa i moim zdaniem każdy z adwokatów może być dobry w danej części prawa. Jak ja potrzebowałam pomocy sprawdzonego adwokata, to bez problemu znalazłam ją u : https://www.adwokatkoscielny.pl/ Tam każdy może liczyć na wsparcie od profesjonalistów.

oprogramowanie hotelowe
Awatar użytkownika
zenka123
Posty: 44
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:17

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: zenka123 »

Adwokat przydaje sie juz na etapie sporządzania pozwu. Dokładnie wie, jakie kwestie poruszyć i jaka strategie przyjąć. Ja z mec. Cejrowskim byłam szczera od początku. Może i Tobie pomoże, bo u mnie wyszło dobrze w sumie i podział majątku tez ok z jego pomoca.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 17
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:02

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: terenia »

Zgadzam się, to ważne by określić cel i ewentualne możliwości ustępstwa na samym początku. Dobry prawnik będzie wiedział jak i co ugryźć. podpowie opcje i podtrzyma na duchu w trudnym momencie jakim jest niewątpliwie rozwód. Mec. Cejrowski ma spore doświadczenie stąd pewnie sposoby działania które do wygranej prowadzą. Warto.
Awatar użytkownika
siniora
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:54

Re: Problemy w małżeństwie

Post autor: siniora »

Mi ze wzgledu na fakt, ze chodzilo o sprawe rozwodowa jakos latwiej bylo sie porozumiec z kobieta dlatego wybralam pania Barbare Weglowska z Kamienia Pomorskiego - mialam do niej blisko bo jestem z pomorskiego, a sprawe poprowadzila tak zgrabnie i sprawnie, ze nim sie spostrzeglam bylo juz po rozwodzie :)
ODPOWIEDZ