Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Róż

Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: Róż »

Cześć.
Tak jak w temacie, chciałabym was poprosić o wsparcie w zakresie rozwodu. Poszukuję dobrego mecenasa, który miałby doświadczenie w tego typu sprawach i pomógłby mi przez to wszystko przejść. Nie ukrywam, że czuję się odrobinę zagubiona, więc mam nadzieje, że mi pomożecie.
Błażej

Re: Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: Błażej »

Rozwód to ciężki temat, a wiem co piszę, ponieważ przechodziłem to na własnej skórze. Jedyne, co mogę ci polecić, to zwrócenie uwagi na fakt, czy kancelaria zajmowała się wcześniej pomocą prawną, związaną z rozwodami. Warto też zweryfikować, jaka odległość dzieli Cię od kancelarii, bo niektórych spraw nie da się załatwić przez telefon i trzeba się po prostu spotkać i omówić kuluarowe zagadnienia.
Paweł Małek

Re: Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: Paweł Małek »

Jeżeli chodzi o pomoc prawną w Gdańsku, to zdecydowanie polecam mecenasa Mindykowskiego: http://www.mindykowski.pl/ . Znajdziecie tam pomoc profesjonalisty, który ma spore doświadczenie w sprawach rozwodowych. Moim zdaniem warto zajrzeć do jego oferty. Sam korzystałem z jego pomocy podczas rozwodu z żoną i jestem bardzo zadowolony, z kwoty alimentów również :).
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: paula22 »

Ja także polecam mecenasa Mindykowskiego. Gdyby nie on pewnie nie dostałabym orzeczenia o winie byłego męża, ani odpowiednich alimentów. U mnie emocje wzięły górę. Mecenas zachował zimną krew i zawalczył o co trzeba. Profesjonalny, fachowy, a przy okazji pełen empatii człowiek.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 160
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:58

Re: Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: Zdzisiek78 »

Myślę, że każdy powinien mieć w tzw. kieszeni namiar na pomoc prawną. W takim przypadku przyda się https://lexsecure.pl/premium . Działają wszędzie, przez 24 godziny na dobę świadczą swoje usługi. W ten sposób unikniemy też wielu problemów i formalności z którymi sami ciężko byśmy sobie poradzili.
ODPOWIEDZ