Pieluszki Wielorazowe

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
bobiś

Pieluszki Wielorazowe

Post autor: bobiś »

Cześć, witam. Jestem Asia i potrzebuje waszej rady moje drogie. Czy waszym zdaniem opłaca kupować się pieluszki wielorazowe dla bobasa? Mam na myśli https://lulli.pl/pl/c/PIELUSZKI-WIELORAZOWE/19 - oferta tej firmy bardzo do mnie przemawia. Mają spory asortyment i podobno świetne opinie.
Nećka

Re: Pieluszki Wielorazowe

Post autor: Nećka »

Szczerze mówiąc, moim zdaniem – nie opłaca się. Ja nie narzekam na nadmiar czasu, a wiadomo, że pieluszki jednorazowe są najwygodniejszą opcją. Tym bardziej, że trafiłam na takie, które u mojego dziecka sprawdzają się idealnie – są chłonne i nie podrażniają pupci, Huggies. Zresztą, nawet UOKiK wydał ostatnio opinię nt. pieluszek i te ocenił jako jedne z najlepszych – tu pełne omówienie https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/u ... nn-huggies. W dobrej cenie są na allegro, kupuję większą ilość.
giełda

Re: Pieluszki Wielorazowe

Post autor: giełda »

Jak dla mnie pieluchy wielorazowe są naprawdę dobrym rozwiązaniem. Owszem wymagają od nas więcej czasu niż pieluchy jednorazowe jednak są zdecydowanie ekologiczne. Czy ktoś z Was zastanawiał się ile rozkładają się pampersy?! Trzeba zacząć dbać o naszą planetę. Mnie interesowały konkretnie pieluszki basenowe . Takie na szczęście bez najmniejszego problemu można znaleźć w internecie.
ODPOWIEDZ