Piekne obrączki

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Piekne obrączki

Post autor: paula22 »

Razem z narzeczonym postanowiliśmy poszukać obrączek, które czymś by się wyróżniały. Zwykłe, złote wydawały nam się nudne i zbyt pospolite ;) W tych najbardziej popularnych sklepach wszystkie wydawały się być takie same, więc zaczęliśmy szukać w internecie. W końcu trafiliśmy na Lisiewski Group https://www.sklepjubilerski.com/ . Wybór dosłownie nas przytłoczył, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D Wybraliśmy „kwadratowe” obrączki ślubne z białego złota. Zdecydowanie nie żałujemy. A wy na co się zdecydowaliście?
Awatar użytkownika
nikka
Posty: 47
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:22

Re: Piekne obrączki

Post autor: nikka »

Rzeczywiście obrączki bardzo łatwo jest kupić, ale ten zakup musi być w 100% przemyślany. Według mnie warto rozejrzeć się też w internecie. Tutaj https://diamondsky.pl/bizuteria/obraczki-slubne/ jest ogromny wybór i każda para jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
Małgosia

Re: Piekne obrączki

Post autor: Małgosia »

Mi bardzo podobają się klasyczne obrączki z minimalistycznym dodatkiem, czymś w stylu małego kamienia. Znalazłam coś takiego na stronie https://ekokarat.pl/obraczki-slubne
lornaś

Re: Piekne obrączki

Post autor: lornaś »

W Szczecinie cuda znajdziecie w Pracowni Złotniczej 1064, przy Alei Wyzwolenia 87 https://bestgold.pl/onas.html My własnie u nich zamawialiśmy nasze obrączki ślubne i wykonali je przepięknie, są grawerowane w skomplikowany wzór, do dziś jesteśmy nimi zachwyceni.
gośia

Re: Piekne obrączki

Post autor: gośia »

My wybieraliśmy z obrączki klasyczne, także było tego całkiem dużo do zobaczenia, a oczywiście trzeba było zobaczyć w każdym sklepie, bo może gdzieś będą ładniejsze, zajęło nam to sporo czasu, jednak bardzo jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru, a obrączki mają już trochę czasu i nadal nie widać na nich żadnych zniszczeń i rys.
ODPOWIEDZ