Łóżeczko turystyczne

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:40

Łóżeczko turystyczne

Post autor: agus123 »

Hej. Ostatnio mamy spore upały, jednakże chciałabym zadbac mimo wszystko by dziecko czasami posiedziało na świerzym powietrzu. Macie jakieś sposby na to? Myślałam nad jakims łóżeczkiem turystycznym, ale nigdy takiego nie kupowałam i nie wiem czym się kierowac. Możecie coś doradzic?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:36

Re: Łóżeczko turystyczne

Post autor: zenka »

Łóżeczko turystyczne to spoko sprawa, dzięki temu dziecko może sobie bezpiecznie poprzebywac np. w ogrodzie itd. Są takie łóżeczka zadaszone, które chronią przed słońcem i mają wiele akcesorii. Zobacz sobie coś z Lionelo.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:40

Re: Łóżeczko turystyczne

Post autor: agus123 »

Widzę właśnie, ale powiedz mi jeszcze, które najlepiej wybrac? Kompletnie nie mam doświadczenia z tym, ale wiem, że są takie łóżeczka z wieloma funkcjami jak np. przewijak itd. Czy simon będzie ok?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:36

Re: Łóżeczko turystyczne

Post autor: zenka »

Myślę, że tak. Na https://lionelo.com/shop/simon/ masz jego funkcje. Ciekawą opcją jest to podłączenie audio dzięki któremu możesz puścic dziecku jakąś kołysankę np;). Daszek jest spory wiec o słońce się nie martw.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:40

Re: Łóżeczko turystyczne

Post autor: agus123 »

Ok dzięki za pomóc ;). Myślę, że skorzystam. Mały lubi bardzo jak muzyczka leci. Teraz doczytałam, że to łóżeczko ma też kółka. Przyda się bo mamy dosc spory ogród.
Awatar użytkownika
bunny
Posty: 48
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:39

Re: Łóżeczko turystyczne

Post autor: bunny »

Jeśli dużo wyjeżdżacie to jest to naprawdę super opcja. Tutaj macie takie łóżeczko turystyczne z pełnym wyposażeniem: https://aberlystore.pl/pl/p/Lozeczko-tu ... reams/1006. Moim zdaniem nie jest to jakiś duży wydatek.
ODPOWIEDZ