kosmetyki christian laurent na prezent

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: vanila »

macie już jakieś pomysły na świąteczne prezenty? Bo ja stwierdziłam, ze w tym roku stawiam przede wszystkim na kosmetyki i planuje kupić coś fajnego z tej firmy Christian Laurent. Widziałam u mamy, że ma ich krem i odzywkę do rzęs. Macie jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami ? Jakie fajne zestawy można z nich stworzyć ?
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: kimi »

oo chętnie podepnę się do tematu bo sama myślałam o tym by kupić mamie zestaw kremów tych w złotym opakowaniu ( już ono same robi niezłe wrażenie ;p ).
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: kamilla »

ja ubóstwiam ich produkty i uważam, ze są nie tylko niedrogie i wydajne ale też baaardzo skuteczne. Skoro mama ma już ich krem to może do kompletu warto dokupić jeszcze coś pod oczy i np płyn micelarny ? Wtedy robiłaby już całą pielęgnację kosmetykami z tej samej firmy ( ponoć tak najlepiej ). dla młodej osoby też by się coś fajnego znalazło :)
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: vanila »

no ok fajny pomysł z takim zestawem, dzięki :) Mam też 17latkę, która chyba zaczęła swoją przygodę z wizażem więc może coś takiego też udałoby się tu stworzyć ?

plus kod wyłączający internet
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: kamilla »

no pewnie, ze tak! Kup jej np podkład mineralny ( rewelka, sama używam) i do tego pisak do brwi liquid brow. Wtedy sama będzie sobie mogła fajnie i w prosty sposób stylizować brwi ( tu jest normalny efekt microbladingu). Ja bym na pewno była zachwycona jakbym taki prezencik znalazła u siebie pod choinką ;p
Awatar użytkownika
nikka
Posty: 47
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:22

Re: kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: nikka »

A może coś innego, ja bardzo lubię fajne kosmetyki, które mają krótki i wartościowy skład. Może warto w tej kwestii zobaczyć co ciekawego mają na stronie https://unicornbeauty.com.pl/ , tyle produktów, pięknie pachnących i super działających. Osobiście uwielbiam robić zakupy w internecie, tam jest mnóstwo ciekawych inspiracji.
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: drakarisczy5 »

Ostatnio kupowałam kosmetyki w tym sklepie : https://freshmate.pl/ . To były moje pierwsze zakupy tam ale na pewno nie ostatnie. Uważam, że mają bardzo ciekawą ofertę i na prawdę korzystne ceny za bardzo dobrej jakości kosmetyki. Polecam i wam sprawdzić, naprawdę warto.
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: vanila »

dzięki kamilla za porady, skorzystałam z nich i efekt był taki, ze mama była zachwycona i kosmetyki od razu poszły w ruch :)
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: kamilla »

haha no to super :) ja byłam wczoraj w rossmanie na zakupach i znów w koszyku znalazły się kolejna butelka płynu micelarnego ( tym razem ten ze złotem) i podkładu mineralnego :)
Awatar użytkownika
Pamel
Posty: 22
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:35

Re: kosmetyki christian laurent na prezent

Post autor: Pamel »

kamilla pisze: ↑10 gru 2019, 13:25 no pewnie, ze tak! Kup jej np podkład mineralny ( rewelka, sama używam) i do tego pisak do brwi liquid brow. Wtedy sama będzie sobie mogła fajnie i w prosty sposób stylizować brwi ( tu jest normalny efekt microbladingu). Ja bym na pewno była zachwycona jakbym taki prezencik znalazła u siebie pod choinką ;p
Najlepszy podkład mineralny jaki dotychczas miałam jest firmy Annabelle Minerals. Miałaś może okazję korzystać z tej firmy? Ciekawa jestem różnicy pomiędzy Annabelle a Laurent
ODPOWIEDZ