Kompletowanie wyprawki

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Esteria

Kompletowanie wyprawki

Post autor: Esteria »

Jesteśmy właśnie na etapie kompletowania wyprawki dla dziecka, wprawdzie do porodu zostało mi jeszcze kilka miesięcy, ale wolę część rzeczy załatwić już wcześniej. Odkryłam bardzo dobry sklep z artykułami dla dzieci - Mulan i serdecznie Wam ich polecam. Zamówiłam od nich fotelik samochodowy, łóżeczko i wózek, bardzo odpowiadają mi ich ceny, a produkty są znanych, cenionych marek.
Karolkaś44

Re: Kompletowanie wyprawki

Post autor: Karolkaś44 »

Hej co sądzicie o inwestowaniu w wózek? Niedługo narodziny naszej córeczki, dlatego ważne jest dla mnie, aby wybrać wózek, który będzie wielofunkcyjny, a w szczególności będzie wygodny i bezpieczny dla maluszka.. Co sadzicie o wózkach ze sklepu: https://mamaija.pl/wozki-dzieciece.html ? Chętnie poznam wasze opinie na temat takich wózków. Pozdrawiam.
koniczyna

Re: Kompletowanie wyprawki

Post autor: koniczyna »

Przyszli rodzice powinni zapoznać się z wpisem https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/post/w ... ka-do-domu - lista potrzebnych produktów jest całkiem długa, więc proces kompletowania wyprawki lepiej rozłożyć w czasie. Jeśli chodzi o inwestowanie w wózek, to wszystko zależy od posiadanego budżetu. Moim zdaniem pojazd dla malucha musi być ergonomiczny i komfortowy, więc należy koniecznie sprawdzić wszelkie certyfikaty. Designerskie modele świetnie wyglądają, jednak są bardzo drogie. Jeśli ktoś może pozwolić sobie na taki wydatek, to dlaczego nie? :)
radosnaa

Re: Kompletowanie wyprawki

Post autor: radosnaa »

Pamiętam jak sama kupowałam wszystko dla dziecka, przejrzałam oferty kilkunastu sklepów i porównywałam gdzie są jakie ceny. Co do wózków to wiedziałam od razu, że kupię Riko Nano Pro. Moja koleżanka go miała wcześniej i jak chodziłam na spacery z jej córeczką to byłam w szoku jak to jest solidny wózek i jak miękki. Żaden krawężnik nam był nie straszny. U mojej córki też spisuje się na medal. Do tego te wykończenia , każdy na niego zwraca uwagę. Zdecydowałam się na ciemniejszą wersję kolorystyczną i wcale nie żałuję.
ODPOWIEDZ