Jakie konto bankowe wybrać ?

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 289
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: paninam1 »

Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla firmy? Tzn. jak bank ma najlepsze usług, produkty dla firm (rachunki firmowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty). Który z banków nastawia się na właśnie taki typ klientów? Sprawdzałem gdzie najlepiej założyć pierwsze konto i nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ?
Awatar użytkownika
petryka8
Posty: 100
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:43

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: petryka8 »

Ja wybrałam po przeczytaniu sporo informacji konto w bank pekao forum najlepsze konto w jakie mogłam własnie zainwestować i jakie mogłam założyć. Do tego nie ma pobierania prowizji bezsensownie, tkóra mogłaby nas pogrążyć czy coś. Wiec naprawdę bardzo korzystne konto dla użytkownika.
Awatar użytkownika
AlicjaKos
Posty: 122
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:41

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: AlicjaKos »

W przypadku kiedy będziecie szukali wysokiej jakości rozwiązań w zakresie bankowości mobilnej to jak najbardziej polecam zajrzeć na https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/ba ... sc-mobilna ponieważ będziecie mogli znaleźć u nich mnóstwo podpowiedzi i jednocześnie cieszyć się wygodą użytkowania oraz pełnym dostępem do swoich środków nie zależnie w jakim miejscu będziecie się konkretnie znajdowali.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 314
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Liliana »

Jeżeli szuka się konta bankowego dla firmy i w dodatku ma być to firma prowadzone w sieci, jak choćby sklep internetowy, to warto przyjrzeć się propozycji tej: https://www.santander.pl/ws-konto-firmo ... zl-google/. Można w ten sposób choćby pomyśleć o założeniu sklepu na odpowiedniej platformie sprzedażowej, by ułatwić sobie sprawę.
Graża

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Graża »

Moim zdaniem najlepiej jest samemu porównać oferty różnych banków i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, bo w końcu każdy ma inne wymagania. Możesz sobie spojrzeć na ten artykuł https://polityczni.pl/finanse/konto-fir ... m/laa_orif , masz tu fajnie rozpisane na co warto zwracać uwagę przy wyborze konta, moim zdaniem artykuł jest bardzo pomocny.
MężnyWół

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: MężnyWół »

Kont bankowych teraz jest mnóstwo. Ostatnio widziałem bardzo fajną ofertę na konto bankowe dla młodych w Toyota Bank. Dobre warunki, nowoczesny bank. Sam przy okazji jeżdżę Toyotą, więc kolejny profit.
FinkaŚ

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: FinkaŚ »

Myślę ,że warunki oferowane przez banki są bardzo podobne.Jedne banki mają jedną usługę lepszą i tańszą a inne zaś brylują w innej usłudze.Trzeba po prostu porównać warunki jakie oferują banki i zdecydować co jest dla nas ważne. Moim skromnym zdaniem jedną z ważniejszych kwestii jest prosty i wygodny dostęp do internetu.Jak dla mnie jeden z lepszych banków to BNP Paribas, gdzie ostatnio została wprowadzona nowa bankowość internetowa Działa rewelacyjnie.
Liruś

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Liruś »

Proponuję obadać Getinbank, w którym bankowość internetowa jest bardzo przyjazna w użytkowaniu. Z takich ogólnych informacji to Getinbank chwalę za: otwarcie i prowadzenie konta kosztujące 0zł, za obslugę i wydanie karty także ZERO, wypłaty z krajowych bankomatów, przelewy internetowe też, i nawet zamknięcie konta zajmuje moment.
https://www.getinbank.pl/klienci-indywi ... etowa.html
Z tego co wyczytałem to w 2021 te konto bankowe jest najlepszą ofertą w polsce
Raduś

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Raduś »

Teraz jest taki wybór, że z jednej strony to mam wrażenie to nieważne, co wybierzemy. A z drugiej w gąszczu ofert będzie taka, której jeden zapis okaże się dla nas kluczowy. Sprawdźcie sobie na portalach finansowych http://zarabianie.org.pl/, gdzie znajdziecie różne rankingi http://zarabianie.org.pl/oszczedzanie/j ... mlodziezy/. Jest wiele banków, które oferują bezpłatne konta tego typu.
ODPOWIEDZ