Jak oszczędzacie?

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
kłosa

Jak oszczędzacie?

Post autor: kłosa »

Witajcie, jak u Was wygląda oszczędzanie pieniędzy? Ja zastanawiam się nad ofertą prudential https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlosc macie może takie ubezpieczenie? albo jakieś inne? W jaki sposób zabezpieczacie środki finasowe na przyszłość?
jaśka

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: jaśka »

Jeśli o mnie chodzi to próbowałam nie raz z różnym skutkiem, najlepsze moim zdaniem teraz jest ppk jeśli chodzi o oszczędzanie bo pieniądze odkładają się same i sporo można zyskać jak pokazują takie https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czes ... m-podsumo/ wyliczenia
żerek

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: żerek »

Wiele osób uważa, że nie ma sensu odkładać drobnych kwot, a ja jestem innego zdania - moim zdaniem, nawet te najdrobniejsze kwoty mogą sprawić, że odłoży się bardziej sensowną kwotę :) Na przykład warto powiedzieć seniorom z rodziny, że osoby +60 mają w dozie zniżkę na swoje leki - 20% :)
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: Zrelaksowana »

A czy zaczęliście już oszczędzać na swoją emeryturę? Jeśli tak, to w jaki sposób? Czy wiecie może, jak obliczyć emeryturę z konta indywidualnego konta emerytalnego? Mi się wydaje , że to właśnie IKE jest jednym z lepszych rozwiązań :)A Wy co o tym myślicie? Czy ktoś z Was z tego korzysta?
Wiesław

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: Wiesław »

Witam, oszczędności warto szukać na wielu płaszczyznach, zwłaszcza w ostatnim czasie. Dlatego osobom, które często nabywają różnego rodzaju leków polecam zajrzeć pod ten link https://ktomalek.pl/leki-znieczulajace/k-1853/1 . Największe oszczędności można nabyć poprzez zmianę apteki.
Gośka44

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: Gośka44 »

Ja oszczędzam dobrze dobierając na przykład ubezpieczenie na auto czy dom. Towarzystw jest mnóstwo lecz nie każde za taką samą stawkę daje równie dobry produkt a potem w razie szkody mamy kłopot. W związku z tym korzystam z ofert tego towarzystwa https://superpolisa.pl/partner/axa-assistance/ gdzie póki co wychodzę najlepiej jeśli chodzi o ubezpieczenia.
Równina

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: Równina »

Zawsze szukam różnych promocji o okazji cenowych w sklepach. Ostatnio też poznałam taki portal net-pocket, na którym chcę się zarejestrować. Jak się robi przez niego zakupy to dostaje się w sklepach punkty. Później można wymienić je na pieniądze. To świetne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

Re: Jak oszczędzacie?

Post autor: agapis »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.naj-sklep.pl/
ODPOWIEDZ