dobry zawód

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
ósmy

dobry zawód

Post autor: ósmy »

Prawnik, to świetny zawód. Oczywiście nie każdy prawnik ma tak bujne i ciekawe życie jak Chyłka ;) Ale jednak mnóstwo intrygujących historii można poznać. Czyż nie?
Awatar użytkownika
mojrelaks
Posty: 14
Rejestracja: 06 paź 2019, 13:27

Re: dobry zawód

Post autor: mojrelaks »

Jeśli ktoś ma zacięcie techniczne to warto zostać dobrym instalatorem. Firma Viessmann organizuje takie szkolenia http://www.viessmann.edu.pl/dla-kandyda ... nformacje/ To technik - instalator odnawialnych źródeł energii, zawód który nie tylko w mojej ocenie ma przed sobą dużą przyszłość. Instalacji tego typu, cały czas mocno przybywa, rynek fachowców i specjalistów też na ten moment jest dość ubogi. Warto spojrzeć na plan takiego kursu, wygląda to bardzo sensownie.

badanie holtera wskazania
adwokaś87

Re: dobry zawód

Post autor: adwokaś87 »

Zapraszam na stronę adwokat podział majątku wrocław . Adwokat ten ma już długoletnie doświadczenie zajmuje się kompleksową obsługą prawną jego specjalnością szeroko rozumiane sprawy gospodarcz. . Obsluguje on osoby indywidualne oraz spółki gospodarcze. Zobaczcie sami na stronkę.
Elżbieta88

Re: dobry zawód

Post autor: Elżbieta88 »

Informatyk nie jest osobą, która zajmuje się naprawami serwisowymi komputerów, a raczej tym, kto zajmuje się wszystkim, co jest samą kwintesencją programów komputerowych. Z pewnością nadal jest to prestiżowy zawód, warto sprawdzić zarobki informatyka https://itwiz.pl/po-jakich-studiach-sa- ... w-studiow/
ODPOWIEDZ