Bielizna damska

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
GrazynaHalk
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2019, 0:44

Bielizna damska

Post autor: GrazynaHalk »

Czesc,

znacie moze jakies sklepy z damska bielizna? :D
Awatar użytkownika
JoannaKoza
Posty: 34
Rejestracja: 09 wrz 2019, 22:43

Re: Bielizna damska

Post autor: JoannaKoza »

Hej,

Ja moge Ci polecic sklep Gaia. staniki dla dużych rozmiarów znajdziesz tam bez problemu :D :D :D
Moza kupic bardzo duzo wspanialej bielizny, polecam sprawdzic!
Eleśka

Re: Bielizna damska

Post autor: Eleśka »

A co powiecie na wyszczuplającą bieliznę? Zawsze zamawiam od Valetta i mam przynajmniej pewność co do jej jakości. Wykonana z doskonałego materiału, nie powoduje żadnych podrażnień. Można tutaj też zamówić świetne gorsety wyszczuplające, mam już dwa takie. Pozdrawiam!
miśka4588

Re: Bielizna damska

Post autor: miśka4588 »

Eleśka pisze: ↑12 sie 2021, 12:04 A co powiecie na wyszczuplającą bieliznę? Zawsze zamawiam od Valetta i mam przynajmniej pewność co do jej jakości. Wykonana z doskonałego materiału, nie powoduje żadnych podrażnień. Można tutaj też zamówić świetne gorsety wyszczuplające, mam już dwa takie. Pozdrawiam!
też zamawiam z tego sklepu, jest boska!
-
tani catering dietetyczny Gliwice
Awatar użytkownika
piramidka
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 8:58

Re: Bielizna damska

Post autor: piramidka »

Każda kobieta powinna mieć kilka porządnych kompletów bielizny. Ja mam ich znacznie więcej, ponieważ mam zdecydowanie bzika na ich punkcie :) Ale mój facet to lubi, także nie robi później wyrzutów jak w mojej szafie ląduje kolejny komplet bielizny właśnie :) Możecie na zerknąć kliknij tutaj a znajdziecie fajne propozycje.
izabellaCiaś

Re: Bielizna damska

Post autor: izabellaCiaś »

Nie ma żadnego sensu oszczędzać, dlatego ja zawsze kupuję bieliznę markowych punktach sprzedaży. Twierdzę, iż lepiej będzie wydać nieco więcej aniżeli wybierać lichej jakości bieliznę parę razy na targu. A Wy co o tym myślicie? Dla mnie bielizna ze sprawdzonego źródła to jedyny rozsądny wybór. A już mam coś fajnego tutaj https://ekskluzywna.pl
ODPOWIEDZ