Agońka

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Liśka

Agońka

Post autor: Liśka »

Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś propozycje jeśli chodzi o bieliznę koronkową i czy ktoś z Was korzystał z ciekawych sklepów które możecie mi polecić, mam nadzieję że jeszcze troche wskazówek nam się tutaj pojawi. Pozdrawiam i liczę na Wasze konkrety!
Liśka

Re: Agońka

Post autor: Liśka »

Co do wyboru sklepu internetowego w przypadku którego będziecie mogli liczyć na dobre ceny, nowoczesne wersje i piękne elementy wykończenia na przykład w wersji koronkowej. Z resztą sprawdźcie sobie ich stronę sklepu - Maybella.pl https://maybella.pl/ i oczywiście mam nadzieję, że poszukiwania będą owocne!
Daśka32

Re: Agońka

Post autor: Daśka32 »

Osobiście uważam, że warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Maybella https://maybella.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji jeśli chodzi o dobrze wykonane propozycje bielizny nocnej, która pozytywnie zaskakuje dobrym wykonaniem i naprawdę seksownymi wersjami które bardzo skutecznie działają na naszych partnerów!
Daśka

Re: Agońka

Post autor: Daśka »

Daśka32 pisze: ↑31 lip 2021, 22:21 Osobiście uważam, że warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Maybella https://maybella.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji jeśli chodzi o dobrze wykonane propozycje bielizny nocnej, która pozytywnie zaskakuje dobrym wykonaniem i naprawdę seksownymi wersjami które bardzo skutecznie działają na naszych partnerów!
O proszę dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i oby temat jeszcze się trochę rozwijał bo rzeczywiście warto poszukać fajnych okazji cenowych. Pozdrawiam :)
Aśka32

Re: Agońka

Post autor: Aśka32 »

Co do bielizny, to wiem że u nich znajdziesz spory wybór ciekawych modeli tak jak piszą poprzedniczki właśnie Maybella https://maybella.pl/collections/bielizna-damska Sama zastanawiam się nad paroma opcjami dla siebie, wiadomo bielizna sie zużywa, dlatego warto na bieżąco dokupywać i też pozytywnie zaskoczyć na przykład swojego partnera :D
ODPOWIEDZ