Prezenty na zajączka

Zakupy, polecenia, pomysły.
Zajączek

Prezenty na zajączka

Post autor: Zajączek »

Czy robicie swoim najbliższym prezenty "na zajączka"? Jeśli tak - to co kupowaliście w tym roku? Jest u Was w domu taka tradycja? :-) Bo z tego co zauważyłam, to w niektórych regionach Polski kupuje się prezenty na Wielkanoc tak samo jak na Boże Narodzenie, a w innych nie. Ciekawe skąd się to wzięło?

nattokinaza działanie
Ująma

Re: Prezenty na zajączka

Post autor: Ująma »

Ja się z tym nie spotkałam :O Na Boże Narodzenie to tak, robimy prezenty, ale na Wielkanoc? Może to jakiś regionalizm typowo.... A jak coś kupujecie, to co? Też takie jakieś wypasione prezenty, jak na Gwiazdkę, czy coś mniejszego, jakieś gadżety Wielkanocne?
Mikuśka

Re: Prezenty na zajączka

Post autor: Mikuśka »

U nas się robi :-) narzeczonemu kupiłam taki surviavalowy scyzoryk wielofunkcyjny a siostrze perfumy Gucci "Bamboo", bo bardzo o nich od jakiegoś czasu marzyła, a Wielkanoc się zbiegała z jej urodzinami, więc chciałam jej dodatkowo jakąś radość sprawić :-) sama też dostałam parę drobniejszych upominków
Grześkowy

Re: Prezenty na zajączka

Post autor: Grześkowy »

Mikuśka pisze: ↑09 kwie 2021, 21:26 U nas się robi :-) narzeczonemu kupiłam taki surviavalowy scyzoryk wielofunkcyjny a siostrze perfumy Gucci "Bamboo", bo bardzo o nich od jakiegoś czasu marzyła, a Wielkanoc się zbiegała z jej urodzinami, więc chciałam jej dodatkowo jakąś radość sprawić :-) sama też dostałam parę drobniejszych upominków

Oooo... to luksusowo ma ta Twoja siostra :D że jej takie wyczesane prezenty sprawiasz
Kiść

Re: Prezenty na zajączka

Post autor: Kiść »

Wszystko zależy dla kogo ma być prezent bo jednym można dać elegancki zegarek a innym koszulkę z nadrukiem. Mojej dobrej przyjaciółce zamówiłem taką książkę https://www.taniaksiazka.pl/zapomnij-ja ... 07127.html I mam nadzieję, że przypadnie jej do gustu. Co o tym myślicie?
Mikuśka

Re: Prezenty na zajączka

Post autor: Mikuśka »

Grześkowy pisze: ↑12 kwie 2021, 12:06
Mikuśka pisze: ↑09 kwie 2021, 21:26 U nas się robi :-) narzeczonemu kupiłam taki surviavalowy scyzoryk wielofunkcyjny a siostrze perfumy Gucci "Bamboo", bo bardzo o nich od jakiegoś czasu marzyła, a Wielkanoc się zbiegała z jej urodzinami, więc chciałam jej dodatkowo jakąś radość sprawić :-) sama też dostałam parę drobniejszych upominków

Oooo... to luksusowo ma ta Twoja siostra :D że jej takie wyczesane prezenty sprawiasz
Ej, no już nie przesadzajmy, że jak raz do roku zrobię siostrze prezent to jakaś wyjątkowa sytuacja :P Te perfumy na Notino kosztowały jakieś 150 złociszy, to chyba nie jest jakaś niebotyczna kwota xD
ODPOWIEDZ