alvare.pl opinie

Zakupy, polecenia, pomysły.
Awatar użytkownika
dargosław
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 20:25

alvare.pl opinie

Post autor: dargosław »

Jakby ktoś z Was szukał dobrej jakości materacy to polecam sklep internetowy https://alvare.pl/. Zamówiliśmy tam duży materac do sypialni i mniejszy dla naszej córki. Już wcześniej słyszeliśmy same dobre opinie o tym sklepie, ale teraz możemy potwierdzić je osobiście!
Awatar użytkownika
judyta534
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 10:23

Re: alvare.pl opinie

Post autor: judyta534 »

Zgadza się :) Też mam dobrą opinię o alvare.pl. Materac od nich mam w cały domu i nie zamieniłabym je na żadne inne. Polecam.
Awatar użytkownika
sania534
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 9:58

Re: alvare.pl opinie

Post autor: sania534 »

Na alvare.pl znajdziecie nie tylko wspaniałe materace. Jest tam też dział z akcesoriami do sypialni, a w nim super kołdry. Śpiąc z taką kołdrą czuję się jak otulana chmurką :) Polecam :) To chyba na tyle jeśli chodzi o moją opinię :)
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:26

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Milena »

Ja już mam chyba z trzeci materac z alvare.pl . Nieufnie podchodziłam do zakupu materaca online, ale skusiły mnie dobre opinie o tym sklepie. I nie zawiodłam się. Mimo tego, że sklep online to specjaliści świetni i bez problemu potrafią doradzić na odległość. Kolejny materac też tylko tutaj :)

dahlia divin
Awatar użytkownika
mariola899
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 19:22

Re: alvare.pl opinie

Post autor: mariola899 »

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat alvare.pl. Sama kilka miesięcy temu kupiłam u nich materac i jakość mojego snu poprawiła się. Niewielka zmiana, a bardzo cieszy, bo w końcu się wysypiam. Myślę, że każdy znajdzie u nich coś dla siebie.
Awatar użytkownika
oktawia003
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 18:51

Re: alvare.pl opinie

Post autor: oktawia003 »

Jeśli chodzi o sen, to jestem wymagająca w tej kwestii. Długo szukałam opinii o sklepach z materacami, aż znajoma poleciła mi alvare.pl. Kupiłam u nich w końcu wymarzony i wygodny materac. Polecam ten sklep każdemu.
Awatar użytkownika
liwia287
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 19:16

Re: alvare.pl opinie

Post autor: liwia287 »

Miałam dość zbyt twardego materaca i stwierdziłam, że pora na zmiany. Szukając opinii, znalazłam alvare.pl i zamówiłam u nich materac. W końcu cieszę się spokojnym i przede wszystkim wygodnym.
Awatar użytkownika
faustyna001
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 19:02

Re: alvare.pl opinie

Post autor: faustyna001 »

Potwierdzam wszystkie dobre opinie na temat alvare.pl. Odkąd zdecydowałam się na zakup ich materaca, śpię lepiej i nie bolą mnie plecy. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Awatar użytkownika
ruta972
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:04

Re: alvare.pl opinie

Post autor: ruta972 »

Wygodnie łózko, to dla mnie podstawa. Dlatego zanim kupiłam nowy materac, szukałam rzetelnych opinii o wykonawcach. Materac kupiłam na alvare.pl, bo mieli największy wybór.
Awatar użytkownika
tonia410
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:33

Re: alvare.pl opinie

Post autor: tonia410 »

Od lat zmagam się z bólem kręgosłupa. W końcu postanowiłam zainwestować w dobry materac. Wybrałam ten od alvare.pl, bo mają dobre opinie. W końcu się wysypiam i nie narzekam na bóle pleców.
Awatar użytkownika
aneta599
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:35

Re: alvare.pl opinie

Post autor: aneta599 »

Nie wyobrażam sobie dobrego snu bez wygodnego materaca. Ja swój kupiłam na alvare.pl, bo zaufałam opiniom znalezionym w internecie. Polecam ich, bo mają ogromny wybór materacy.
Awatar użytkownika
dyfuzja
Posty: 100
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:20

Re: alvare.pl opinie

Post autor: dyfuzja »

My jeśli chodzi o materace to zawsze na https://materacyk.pl/produkt/materac-la ... model-ml1/ kupujemy, wiemy, że to dobry producent i ma nasze pełne zaufanie. A materace są naprawdę dobre i na długo starczają, nie niszczą i nie zużywają się tak szybko jak inne które mieliśmy
Awatar użytkownika
Oriana
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:46

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Oriana »

Wysokiej jakości, certyfikowane materace można dostać też tutaj http://www.salonmateracy.eu/. Warto kupować w takich miejscach, bo materace od bardzo dobrych producentów można dostać w konkurencyjnych cenach. Odpowiednie materac zapewni zdrowy sen, a to ważne.
Awatar użytkownika
ida899
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:50

Re: alvare.pl opinie

Post autor: ida899 »

Zdecydowanie warto polecić sklep alvare.pl. Mają ogromny wybór materacy i przede wszystkim ceny nie są wygórowane. Mam bardzo dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
emilia309
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:52

Re: alvare.pl opinie

Post autor: emilia309 »

Jeśli szukasz dobrze wykonanego materaca, to znajdziesz go na alvare.pl. Ja u nich kupiłam swój i w końcu się wysypiam. Dobre opinie o sklepie potwierdzają moje słowa.
Awatar użytkownika
Liliannka
Posty: 245
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:40

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Liliannka »

Ktoś wspominał tutaj o bólu pleców - niestety materac nie zlikwiduje tego problemu zdrowotnego. Trzeba niezwlocznie wybrac sie do lekarza i jesli trzeba to rowniez na rezonans. Jesli jestescie z okolic Krakowa to polecam rejestrajce online http://www.rehabilitacje.org do wybranego gabinetu - mozemy na spokojnie wybrac wlasciwego lekarza i to bez stania w kolejkach.
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: alvare.pl opinie

Post autor: paula22 »

Nie znam tej firmy, ale polecam tę stronę https://mebleimaterace.pl/c/materace/. Są tam dostępne różne modele i rodzaje materacy, więc każdy może coś sobie dobrać w miarę możliwości i preferencji. Przesyłka też przyszła całkiem szybko, więc ja jestem zadowolona z zakupu. Ja najczęściej kupuję materace lateksowe.
ODPOWIEDZ