Fantazje erotyczne

Pomysły, marzenia, fantazje. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Fantazje erotyczne

Post autor: paula22 »

Hej. Macie jakieś swoje fantazje erotyczne? Realizujecie je w jakiś sposób czy raczej tłumicie je w sobie? Ja jestem fanką takich zabaw i często sięgam po zabawki erotyczne. Kupiłam nawet dildo na https://www.bad-wolf.com.pl/ i wspólnie z partnerem z niego korzystamy :D Wiem, że temat nietypowy, ale może ktoś zdecyduje się otworzyć.
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:59

Re: Fantazje erotyczne

Post autor: charlotte1991 »

Gdzie zamawiacie bieliznę erotyczną? Dzisiaj szukałam bielizny dla siebie i trafiłam na świat-bieliznyerotycznej.pl. Któraś z was robiła tam zakupy? Z tego co widziałam bielizna jest bardzo ładna, wykonana z materiałów wysokiej jakości i w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Raja
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2020, 14:06

Re: Fantazje erotyczne

Post autor: Raja »

Ja raczej korzystam jedynie z seksownej bielizny i czasem zagramy z mężem w jakąś grę erotyczną dla podkręcenia klimatu, nic nam więcej nie trzeba :)
Gośka07

Re: Fantazje erotyczne

Post autor: Gośka07 »

Myślę, że wiele osób ma fantazje erotyczne. Pytanie czy ma się je odwagę spełniać, mówić o nim partnerowi czy partnerce. Moim zdaniem warto mówić o swoich fantazjach i oczekiwaniach jak najbardziej. Gadżety erotyczne również są ok. Oczywiście trzeba też pamiętać o skutecznym zabezpieczeniu, żeby się nie stresować wpadką, a oddawać przyjemności. U mnie sprawdza się belara, pewnie się czuję o wiele bardziej niż przy gumkach.
ODPOWIEDZ