Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Rensi
Posty: 24
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:26

Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Post autor: Rensi »

Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?
Gadżety i zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?
Tak pytam z ciekawości, bo nie ukrywam, że nam trochę ten cały wirus dał w kość finansowo, no więc w tym roku na prezenty na pewno wydamy mniej niż zwykle i będą bardziej przemyślane,
a ciekawe jestem jak to u Was wygląda?
Czy będziecie jakoś ekstra oszczedzać kupując zabawki na święta np. z ofert promocyjnych, wyprzedaży czy gazetek reklamowych (ja mam taki plan), czy jednak nie odczuliscie zmian w budżecie domowym i podchodzicie do tego na luzie?
Kśśśka

Re: Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Post autor: Kśśśka »

Myślę, że prezenty zawsze powinny być przemyślane, nie chodzi o to, żeby kupić nie wiadomo jak dużo i jak drogo. Zwłaszcza dzieciom - czytałam, że dzisiejsze dzieci mają tyle zabawek, że nie starcza im czasu się nimi bawić, szybko się nimi nudzą bo są przyzwyczajone dostawać więcej i więcej co chwila. Może zamiast kupować im kolejne zabawki, które zaraz pójdą w kont, warto pomyśleć o jakiejś innej formie prezentu? Coś związanego z jakimis doświadczeniami, przeżyciami. Albo nawet jeśli jakaś rzecz, to cos praktycznego, a nie zbieracz kurzu. To samo się dotyczy też innych członków rodziny i znajomych. Dziś ludzie mają wszystko i toną w "śmieciach". Ja zawsze staram sę dobrać prezent do osoby i kupując coś być pewna, że obdarowana osoba na pewno uzyje to co ode mnie dostała albo, że prezent stanie się dla niej jakimś miłym przeżyciem, pamiątką.
kęp

Re: Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Post autor: kęp »

Jeśli święta to na pewno dużo światełek. Może nawet pomyślicie o odpowiednim oświetleniu swojego domu. Także jako dekoracje na święta świetnie sprawdzają się wiązanki świąteczne, wianki itp. Zobaczcie sobie co proponuje ta strona https://shoperly.pl/pl/dekoracje-swiateczne-372/ Myślę, że mają na tyle duży wybór, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Polecam wam zajrzeć :)
zacznę

Re: Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Post autor: zacznę »

Wiadomo, że święta będą trochę skromniejsze niż zwykle, ale jednak dzieciom chciałabym kupić fajne prezenty. Dlatego szukam jakiejś pożyczki, tak, żeby można było pożyczyć całkowicie online. Orientujecie się, czy można gdzieś tak pożyczyć?
Oleńka

Re: Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Post autor: Oleńka »

Ja w tym roku zaszaleję bo chcę żeby dzieci miały bezpieczne miejsce do zabaw skoro wszystko jest zamknięte. Postawiłam na ofertę firmy https://www.figelo.com/ i biorę plac zabaw. Szybko się go składa i rozkłada więc łatwo przechowywać ale najważniejsze że dzieci mają frajdę. Nie tylko się wyszaleją ale poprawią koordynację ruchową.
Mańka

Re: Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Post autor: Mańka »

Ja każdorazowo do prezentów dołączam jakąś ciekawą książkę która pobudzi moje pociechy do myślenia i rozwinie w nich wrażliwość. Starszemu synowi załączę w tym roku lekturę https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/syz ... n-zeromski Myślę że mu się spodoba chociaż przerabiać w szkole ją będzie dopiero za rok. Jak u się nie spodoba to wymienię na inną pozycję.
oewonga_pożyczki

Re: Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Post autor: oewonga_pożyczki »

zacznę pisze: ↑23 lis 2020, 15:43 Wiadomo, że święta będą trochę skromniejsze niż zwykle, ale jednak dzieciom chciałabym kupić fajne prezenty. Dlatego szukam jakiejś pożyczki, tak, żeby można było pożyczyć całkowicie online. Orientujecie się, czy można gdzieś tak pożyczyć?
Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. online. Na rynku wyróżniają nas rozwiązania, które ułatwiają spłacanie rat, np. bezkosztowa miesięczna przerwa w spłacie czy możliwość odroczenia spłaty raty o 7 dni. Więcej informacji na temat naszych korzyści znajdziesz na: wonga. pl/regulamin-benefitow.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga. pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga. com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Miśka

Re: Zabawki na święta: kupujecie bardziej oszczednie niż rok temu?

Post autor: Miśka »

Szukam prezentu dla przyjaciółki i wpadłam na pomysł żeby zakupić jej elegancki zegarek jak ten https://protime24.pl/product-aar-62259- ... XCIMC.html Dodatkowo zlecę grawer i chyba będzie dobrze. Co o tym myślicie?
ODPOWIEDZ