Skrzywiona felga...

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
alus
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 15:00

Skrzywiona felga...

Post autor: alus »

Wiem wieeeem jak to brzmi ale naprawdę nie chcialam - zjechało mi się za mocno z wysokiego krawężnika i niestety felga się skrzywiła. Zastanawiam się gdzie zamówić. czy możecie mi doradzić jakie będą fajne i w dobrej ofercie cenowej felgi aluminiowe na tym sklepie?
Ambroży

Re: Skrzywiona felga...

Post autor: Ambroży »

Jak już mowa o felgach to czym czyścicie felgi do samochodu? Szczerze nie mam pojęcia co by sie nadawało. Często to wręcz mi spędza sen z powiek , zarówno mycie samochodu i czyszczenie felg. moze ktoś ma jakieś sprawdzone środki ? Chętnie skorzystam.
Władka

Re: Skrzywiona felga...

Post autor: Władka »

Wejdź sobie na https://superwipes.pl/ Mnie ten sklep polecił kolega z pracy, jestem mega zachwycona, produkty sa 'All-in-one" Czyli jak kupujesz produkt do szyb samochodowych ,to wykorzystasz do i do szyb i kafelek i blatów i co najważniejsze świetnie się sprawdza. Zaoszczędzisz czas. Płynem do felg wyczyścisz przebarwienia i osady z klocków hamulcowych. Ja już nic innego nie kupię, te produkty mnie przekonały.
Sabinką

Re: Skrzywiona felga...

Post autor: Sabinką »

Bardzo istotne jest aby
kosmetyki samochodowe były dobrej marki, sprawdzone, wtedy nie będziemy mieli problemu z wyczyszczeniem czy to felg, czy lakieru. Ważne aby były z atestem i dobre jakościowo, ja tylko takie kupuję. To co oferują nam w marketach jest liche jakościowo, dlatego tez często nie zdaje swojego egzaminu.
małwa

Re: Skrzywiona felga...

Post autor: małwa »

A my to już z mężem przechodziliśmy. On to zawsze tak jakoś wykombinuje, że ma pokrzywione te felgi. Ogólnie powiem Wam, że gorzej, jak się coś w samochodzie zatrzaśnie, na przykład kluczyki. Wtedy warto takie https://www.pogotowie-zamkowe-krakow.pl ... amochodow/ pogotowie wezwać. Oni pomogą i to niemal od ręki. Możecie im zaufać.
ODPOWIEDZ