Powiększenie biustu

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Powiększenie biustu

Post autor: ononka »

Cześć
Niestety nie należę do osób hojnie obdarzonych przez naturę. Przyznam, że mam dość duży kompleks na punkcie swoich piersi. Dlatego coraz częściej się zastanawiam nad ich powiększeniem chirurgicznym.
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 254
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: Powiększenie biustu

Post autor: cilka »

Moim zdaniem, operacyjne powiększenie biustu to już ostateczność. Tym bardziej że to dość kosztowny zabieg.
Nie myślałaś o mniej inwazyjnych metodach?
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Powiększenie biustu

Post autor: ononka »

Mniej inwazyjnych metodach? Co masz na myśli?

vectra voip
Awatar użytkownika
piszka
Posty: 171
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54

Re: Powiększenie biustu

Post autor: piszka »

cilka, pewnie miała na myśli suplementy. Teraz medycyna poszła do przodu i na rynku pojawiło się wiele skutecznych suplementów, dzięki którym możesz powiększyć biust i poprawić ich wygląd. Moja siostra korzysta z tego suplementu: http://xn--wiat-perfectbust-nbd.pl/ i bardzo chwali sobie efekty.
Zuzzana608
Posty: 2
Rejestracja: 22 maja 2020, 19:32
Kontakt:

Re: Powiększenie biustu

Post autor: Zuzzana608 »

Moja przyjaciółka miała kompleksy, też nie czuła się dobrze ze swoim biustem, podrzucam w ramach tematu miejsce gdzie była na zabiegu powiększania https://www.mandalaclinic.com/oferta/po ... implanty/ . Naturalny efekt i jest bardzo zadowolona

helikon patriot hooded fleece
eaqł

Re: Powiększenie biustu

Post autor: eaqł »

Powiększyłam biust w zeszłym roku. Operację przeprowadził dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, którego serdecznie polecam wszystkim. Do takiego specjalisty aż chce się iść, jest sympatyczny, a przy tym w pełni profesjonalny, wykonał piękną robotę, bo piersi są dokładnie takie, jak chciałam, nieprzesadzone. Wszystko ładnie się zagoiło, biust jest cudny.
ODPOWIEDZ