Permanentne brwi - gdzie w Katowicach?

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Permanentne brwi - gdzie w Katowicach?

Post autor: paninam1 »

Ostatnio chciałam postawić na brwi permanentne, które zostały by ze mną na nieco dłużej. I teraz zachodzi pytanie do Was - jakie miejsce na ich zrobienie polecacie w Katowicach? Nie znam się kompletnie na tym, a bardzo zależy mi na czymś naprawdę fajnym jakościowo.
kotećka9

Re: Permanentne brwi - gdzie w Katowicach?

Post autor: kotećka9 »

Ze swojego doświadczenia, polecam Ci serdecznie NL Clinic, gdzie naprawdę wszystko profesjonalnie robią;) dodatkowo ceny są w porządku, a sami lekarze są na naprawdę wysokim poziomie. To była dobra decyzja, jeśli chodzi o wybór gabinetu. Na ich stronie https://naturallook.com.pl/makijaz-permanentny-brwi/ znajdziesz więcej konkretnych informacji.
lośka1

Re: Permanentne brwi - gdzie w Katowicach?

Post autor: lośka1 »

Popieram kolezanke wyzej ;) NL Clinic to najlepsze miejsce w Katowicach, ale swoje trzeba odczekać u nich. Robiłam u nich kilka zabiegów, a mój mąż chodzi do dentysty i raczej byśmy nie zmienili, bo nie ma lepszej oferty. Polecam, bo przerobiłam już kilka miejsc i naprawdę warto.
ODPOWIEDZ