Kosmetyki do pielęgnacji cery w domu po 40-ce?

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Briśka

Kosmetyki do pielęgnacji cery w domu po 40-ce?

Post autor: Briśka »

Hej :) Na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji domowej, głównie chodzi mi o serie kosmetyków dla kobiet dojrzałych. Macie dla mnie jakieś przydatne wskazówki na co zwrócić uwagę oraz co warto przetestować. Pozdrawiam i od razu dziękuję za informacje!
DariaMiś

Re: Kosmetyki do pielęgnacji cery w domu po 40-ce?

Post autor: DariaMiś »

Zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę właśnie na markę kosmetyków na podstawie naturalnych składników i jednocześnie naprawdę realnie potrafią pomóc. Ja na przykład w tym zakresie stosuję Cell C Line antyoksydacyjne https://summe.pl/seria/cell-c-line/ która wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu zmarszczek oraz spadku jędrności skóry.
Boneśka

Re: Kosmetyki do pielęgnacji cery w domu po 40-ce?

Post autor: Boneśka »

Seria cell C line od Summe powinna pomóc, jeśli rozglądacie się za ciekawymi propozycji o bogatym naturalnym składzie to zajrzyj na https://summe.pl/seria/cell-c-line/ seria antiaging z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy. No i właśnie skazana do problemów zmarszczek oraz spadku jędrności skóry.
Briśka

Re: Kosmetyki do pielęgnacji cery w domu po 40-ce?

Post autor: Briśka »

Boneśka pisze: ↑28 wrz 2021, 7:21 Seria cell C line od Summe powinna pomóc, jeśli rozglądacie się za ciekawymi propozycji o bogatym naturalnym składzie to zajrzyj na https://summe.pl/seria/cell-c-line/ seria antiaging z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy. No i właśnie skazana do problemów zmarszczek oraz spadku jędrności skóry.
W takim razie skoro tak radzicie, no to czas najwyższy sprawdzić i je przetestować :)
UlciaŚ

Re: Kosmetyki do pielęgnacji cery w domu po 40-ce?

Post autor: UlciaŚ »

Też bym Ci radziła postawić na summe https://summe.pl/ jeżeli chodzi o szeroki wybór serii kosmetyków w naprawdę dobrej jakości i skuteczności działania bo zarówno poradziłam sobie z trądzikiem, ale też pojawiającymi się przebarwieniami. Wcześniej próbowałam różnych sposobów i nic nie przynosiło długoterminowo odpowiednich efektów :)
ODPOWIEDZ