Kosmetyki do paznokci

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
najmila

Kosmetyki do paznokci

Post autor: najmila »

Hej wam. Jakie kolorowe kosmetyki do paznokci stosujecie najczęściej? Ja zwykle wybieram lakiery hybrydowe, bo stylizacje z ich użyciem długo się utrzymują, więc na jakiś czas mogę mieć spokój. Chociaż tak naprawdę wizyta w salonie kosmetycznym też stanowi dla mnie swego rodzaju formę relaksu. Wy też odwiedzacie takie miejsca czy raczej dbacie o dłonie i paznokcie samodzielnie w domu?
zenka1233

Re: Kosmetyki do paznokci

Post autor: zenka1233 »

najmila pisze: ↑13 mar 2021, 1:01 Hej wam. Jakie kolorowe kosmetyki do paznokci stosujecie najczęściej? Ja zwykle wybieram lakiery, bo stylizacje z ich użyciem długo się utrzymują, więc na jakiś czas mogę mieć spokój. Chociaż tak naprawdę wizyta w salonie kosmetycznym też stanowi dla mnie swego rodzaju formę relaksu. Wy też odwiedzacie takie miejsca czy raczej dbacie o dłonie i paznokcie samodzielnie w domu?
Jeśli chodzi o odżywki to bardzo lubię Eveline Diament. Miałam już kilka, ale chyba najbardziej odpowiada mi działanie tej, bo przeznaczona jest do kruchych i łamliwych paznokci. Ma świetne działanie i dużą wydajność.
ODPOWIEDZ