Jaka apteka?

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
andrea-90
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:19

Jaka apteka?

Post autor: andrea-90 »

Hej, mam pytanie; w jakich aptekach kupujecie najczęsciej? Zwłaszcza artykuły dla seniorów, ale też po prostu leki. Mam wrażenie że w mojej z każdym dniem jest coraz drożej. Już nie wiem co robić żeby obniżyć trochę rachunki z apteki.
Ławcia

Re: Jaka apteka?

Post autor: Ławcia »

andrea-90 pisze: ↑20 lip 2021, 0:11 Hej, mam pytanie; w jakich aptekach kupujecie najczęsciej? Zwłaszcza artykuły dla seniorów, ale też po prostu leki. Mam wrażenie że w mojej z każdym dniem jest coraz drożej. Już nie wiem co robić żeby obniżyć trochę rachunki z apteki.
Każde rachunki fajnie byłoby zmniejszyć, no ale co zrobić ;) A jeśli chodzi o leki dla seniora, to akurat mogę pomóc, bo DOZ ma zniżkę dla osób +60
Awatar użytkownika
andrea-90
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:19

Re: Jaka apteka?

Post autor: andrea-90 »

O super wiadomość, jaka ta zniżka jest? W sensie ile wynosi?:) Czy dla każdego seniora jest zniżka czy trzeba być stałym klientem apteki? Wiesz coś więcej na ten temat?

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Bożena

Re: Jaka apteka?

Post autor: Bożena »

Nie wiem, jakie są Wasze doświadczenia ze stroną https://ktomalek.pl/repelenty-preparaty ... e/k-1858/1 , ale mi ona niejednokrotnie zaoszczędziła mnóstwo czasu i nerwów. Kiedy potrzebuję jakiegoś leku,, na już " , to naprawdę nie mam też czasu na jeżdżenie od apteki do apteki. Super, że mogę sprawdzić dostępność w internecie i po prostu pojechać tylko do jednej apteki, w której mam pewność, że dostanę dany lek.
ODPOWIEDZ