Jak dobrze zaparzyć kawę

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
gualfard
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2020, 10:03

Jak dobrze zaparzyć kawę

Post autor: gualfard »

Czy możecie mi podpowiedzieć jak dobrze parzyć kawę, żeby wydobyć z niej cały aromat i walory smakowe?
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Jak dobrze zaparzyć kawę

Post autor: Zrelaksowana »

Przede wszystkim warto się zaopatrzyć w jakiś dobry, profesjonalny ekspres do kawy ;) Spory ich wybór znajdziecie na przykład w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/. Polecam się tam rozejrzeć, ceny wcale nie są wygórowane, więc na pewno uda się Wam tam coś wybrać ;)
Awatar użytkownika
Liliannka
Posty: 245
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:40

Re: Jak dobrze zaparzyć kawę

Post autor: Liliannka »

a czy wiedzieliscie ze wybor dobrego ekspresu wplywa na jeszcze lepszy smak kawy? ja odczuwam sporą różnicę w smaku kiedy zmieniłam sprzet w kuchni. Najwyrażniej jakość takiego sprzetu tez ma tutaj znaczenie. Swój ekspres zakupilam przez internet https://ekspresowy-serwis.pl/ bo zauwazylam ze mozna kupic taki sam porzadny model jak ze sklepu stacjonarnego - ale taniej i wygodniej.
Awatar użytkownika
Aldona Sztajglik
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2019, 14:01

Re: Jak dobrze zaparzyć kawę

Post autor: Aldona Sztajglik »

Super jakości kawę można przygotować w ekspresie do kawy marki Sage. Tutaj kawę przygotowuje się zgodnie ze sztuką i smakuje ona jak z dobrej kawiarni typu Starbucks czy Costa Caffe ;)
Pa_weł

Re: Jak dobrze zaparzyć kawę

Post autor: Pa_weł »

Ja posiadam ekspres Sage The Barista Touch, kupiony w sklepie internetowym Blueberry Roasters. Sprzęt jest świetny, polecam każdemu, kto szuka dobrego ekspresu do kawy, który serwuje kawy tak smaczne i aromatyczne jak w najlepszych kawiarniach! Do momentu, gdy nie posiadałem ekspresu, kawę przyrządzałem w chemexie. Spróbuj poczytaj o tej metodzie przyrządzania kawy.
ODPOWIEDZ