Do pokoju dziecka

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
noemi68
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2020, 16:39

Do pokoju dziecka

Post autor: noemi68 »

Czy ktoś z was kupował wyposażenie do pokoju dziecka przez internet? Pytam o to, bo kilka dni temu natknęłam się na sklep mulan.pl, który ma całkiem spory wybór artykułów. Dajcie znać, czy polecacie robić tam zakupy!
Awatar użytkownika
Filipina-79
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 15:59

Re: Do pokoju dziecka

Post autor: Filipina-79 »

Tak naprawdę to nieważne czy interesują cię huśtawki dziecięce, wózki czy coś innego, bo w sklepie Mulan każdy produkt jest w atrakcyjnej cenie, ale i jego jakość nie budzi wątpliwości. Ja serdecznie polecam zakupy tam, zdecydowanie się opłacają.
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Do pokoju dziecka

Post autor: ellen »

Jeśli chodzi o meble i różne takie dodatki to zdecydowanie wolę stacjonarne sklepy. Co innego jak się widzi wszystko na żywo, zdjęcia tego nie oddadzą. Jeśli chodzi o pokój dziecięcy to najbardziej flexa meble dziecięce zwróciły moją uwagę. Nie tylko samym wyglądem, ale też jakością, wykonaniem i są to meble bezpieczne dla dzieci.
Awatar użytkownika
wolna
Posty: 151
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Do pokoju dziecka

Post autor: wolna »

Po remoncie pokoju syna postanowiliśmy kupić mu biurko gamingowe narożne. Syn od zawsze pasjonował się grami komputerowymi i bardzo chciał takie biurko. W sklepie internetowym https://mgstore.com.pl/biurka-gamingowe ... e-narozne/ znaleźliśmy idealne w dobrej cenie i syn nie odrywa się od komputera. Szkoda, że za moich czasów nie produkowali takich biurek.
Koziełska42

Re: Do pokoju dziecka

Post autor: Koziełska42 »

Wybierając meble do pokoju dla dziecka, dobrze jest pomyśleć o rozwiązaniu jakim jest rosnące łóżeczko, jakie znajdziesz tutaj https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-young-users. Wtedy z miejsca do spania noworodka możesz w prosty sposób zmontować łóżko dla kilkulatka, bez dodatkowych kosztów.
jaśka

Re: Do pokoju dziecka

Post autor: jaśka »

Obecnie do pokoju dziecka można znaleźć dosłownie wszystko. Ja szukałam mebli dla nastolatki i zdecydowałam się na te, które znalazłam na https://www.meblezbajki.pl/meble-mlodziezowe . To producent mebli dziecięcych i młodzieżowych więc warto sobie zajrzeć na stronę. Wybór mebli mają naprawdę spory więc każdy znajdzie te odpowiednie dla siebie.
Awatar użytkownika
LiwiaKornelia
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:30
Kontakt:

Re: Do pokoju dziecka

Post autor: LiwiaKornelia »

Warto zadbać także o edukację swojego dziecka jak najszybciej i także szkoła Częstochowa jest jedną z najczęściej wybieranych. Wcześniej trzeba sprawdzić, jakie szkoły są jednymi z lepszych i tam posłać swoje dziecko. Musi ono mieć dobre warunki do nauki. W internecie szybko można zapoznać się z opiniami o placówkach.
Moda Cahlo
Janinka

Re: Do pokoju dziecka

Post autor: Janinka »

Odkąd my czekaliśmy na urodziny naszego dziecka to jak najbardziej w międzyczasie również zajęliśmy się przygotowywaniem jego pokoju. Warto jest również wiedzieć jak będzie się nasz maluszek zachowywał oraz na co w tej kwestii warto zwrócić uwagę. Jestem zdania, że bardzo ciekawie na stronie https://www.odzyskaj.eu/dlaczego-noworo ... c-w-ciszy/ zostało wytłumaczone dlaczego noworodki mają problem z zasypianiem kiedy panuje cisza. Zachęcam każdego do zapoznana się z tą treścią.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Do pokoju dziecka

Post autor: Liliana »

My póki co dzielimy pokój z córką, choć oczywiście nie brakuje w nim odpowiednich dodatków, zabawek i dekoracji, żeby było ładnie i przyjemnie. Jak będzie miała już pokój na własność będzie inaczej.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 67
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:24

Re: Do pokoju dziecka

Post autor: paniola »

Co jeśli dziecko nie jest już takie małe ? - to już przecież młodzież. Warto takiego młodego człowieka włączyć w odpowiedzialność za to jak będzie wyglądać jego pokój. Wiadomo ,że nowoczesny pokój młodzieżowy musi się podobać przede wszystkim młodemu człowiekowi ale jeśli będzie się podobać i nad, to dobrze, prawda?
ODPOWIEDZ