Dezynfekcja

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Bentkó78

Dezynfekcja

Post autor: Bentkó78 »

Stawiacie w swoich firmach dyspenser płynu dezynfekującego https://www.hendi.pl/nablatowy-dyspense ... kod-991161? Widać, że to teraz obowiązek, który pewnie na długo pozostanie w miejscach pracy czy pełnienia usług.
Jestańk64

Re: Dezynfekcja

Post autor: Jestańk64 »

Wózki ze stali nierdzewnej https://www.eurostal.pl/wozki-kosze można poddawać dezynfekcji, jest wtedy bardzo skuteczna ze względu na korzystne właściwości stali nierdzewnej.
fuśka

Re: Dezynfekcja

Post autor: fuśka »

jeżeli szukacie płynu który nie uczula nie podrażnia przy częstej dezynfekcji dłoni to polecam płyn anti-covid19 Córka używa tego płynu wraz z innymi uczniami w szkole i naprawdę są fajne Możecie zakupić na stronie https://anti-covid19.com/dezynfekcja-rak/
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Dezynfekcja

Post autor: Zrelaksowana »

Jeśli szukacie skutecznego środka zwalczającego bakterie, wirusy i grzyby, dzięki któremu szybko będziecie mogli zdezynfekować pomieszczenie, na przykład biuro, to sądzę, że dobrze się sprawdzi EpidAIR, o którym możecie więcej poczytać na stronie internetowej https://epidair.com/. Jest to środek, który dezynfekuje pomieszczenie dzięki wytworzeniu specjalnej mgiełki. Ma dość duży wyrzut, dzięki czemu dezynfekcja może trwać dosłownie chwilę. Warto też dodać, że powierzchnie, które są dezynfekowane, pozostają suche, więc nie trzeba ich dodatkowo wycierać.
Spięcie

Re: Dezynfekcja

Post autor: Spięcie »

Jasne, że dezynfekcja jest naprawdę ważna, szczególnie w obecnej sytuacji. Ale warto też pamiętać o regularnym ozonowaniu pomieszczeń, u nas zajmują się tym Green Style http://greenstyle.com.pl z Warszawy.
Awatar użytkownika
Kobix
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45

Re: Dezynfekcja

Post autor: Kobix »

Płyny do dezynfekcji już na stałe weszły do naszego życia i jeszcze na pewno będą nam towarzyszyć. Stosuje się tu (szczególnie w sklepach, biurach, urzędach, szkołach) stacje bezdotykowe i z tych chętnie ludzie korzystają. Ja takie znalazłam na stronie http://olleclean.pl/ można je kupić, wynająć. AeroCare są o tyle fajne, że nie zajmują dużo miejsca, też dobrze się prezentują i nie zużywają dużo płynu do dezynfekcji - są wydajne.
Bożena

Re: Dezynfekcja

Post autor: Bożena »

Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu o to, byście zawsz stawiali na jak najlepsze rozwiązania w kontekście dobierania odpowiednich środków dezynfekujących. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/srodki-do-dezynfekcji-skory/k-52/1 i sprawdzili, na co szczególnie powinniście zwrócić uwage. W ten sposób będziecie w stanie znacznie skuteczniej podejść do tego tematu.
edyśś

Re: Dezynfekcja

Post autor: edyśś »

Teraz dezynfekcja jest mega ważna, szczególnie że jeszcze nie do końca uporaliśmy się z pandemią. Ja najczęściej używam tego preparatu - https://www.izdrowiej.pl/chloryn-sodu-mms, jakoś najlepiej mi się sprawdza i jest skuteczny, nawet tą skuteczność ma potwierdzoną oficjalnie :)
ODPOWIEDZ