Szkoła średnia Łódź

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
AlicjaKos
Posty: 122
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:41

Szkoła średnia Łódź

Post autor: AlicjaKos »

Jaką szkołę średnią możecie polecić dziewczynie i czy według Was lepiej pójść do liceum, czy może jednak technikum? Zastanawiam się nad kierunkami kosmetycznymi i turystyką. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie :)
Awatar użytkownika
MajkaN
Posty: 30
Rejestracja: 16 kwie 2020, 15:37

Re: Szkoła średnia Łódź

Post autor: MajkaN »

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań ciekawych kierunków w szkole średniej, to na pewno warto zwrócić uwagę na technikum w Łodzi w kierunku Programista to powinniście zwrócić uwagę na ofertę edukacyjną szkoły Cosinus. Ogólnie zapewniają naprawdę dobre warunki m.in nawet darmowe książki i zeszyty, stawiają na najlepszych nauczycieli więc może okazać się to jeden z lepszych wyborów bo też organizują wiele kursów. Są w stanie dobrze przygotować do egzaminów kwalifikacyjnych, ale również maturalnych. Mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję dla przyszłości swojej i ewentualnie pomożecie w tym swoim dzieciom :)
Awatar użytkownika
miskala
Posty: 202
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:06

Re: Szkoła średnia Łódź

Post autor: miskala »

Młody czlowiek gdy kończy szkołę podstawową to raczej nie wie co chce w przyszłości robić, dlateggo lepsze będzie liceum. A jak szukacie podręczników to ja bardzo lubię księgarnię w której właśnie w niej znalazłam ten podręcznik tu https://www.taniaksiazka.pl/jezyk-polsk ... 77023.html W tej księgarni znajdziecie podręczniki do szkoły średniej, ale też ćwiczenia, atlasy i inne pomoce do nauki.
Awatar użytkownika
Tossa831
Posty: 29
Rejestracja: 15 kwie 2020, 22:52

Re: Szkoła średnia Łódź

Post autor: Tossa831 »

To prawda i z tego co widać, rzeczywiście mają dużo ciekawszych kierunków które przyciągnął na pewno większe ilości dzieci i też później ich ścieżka kariery może być dużo bardziej obiecująca. No i zapewniają wiele dodatkowych możliwości od darmowych podręczników, aż po tablet i karnet sportowy.
Awatar użytkownika
Qellina
Posty: 16
Rejestracja: 19 maja 2020, 10:40

Re: Szkoła średnia Łódź

Post autor: Qellina »

Dobrze wiedzieć, może też weźmiemy pod uwagę i w wolny dzień skontaktujemy sie z Cosinus jak to u nich wygląda.
Awatar użytkownika
Tossa831
Posty: 29
Rejestracja: 15 kwie 2020, 22:52

Re: Szkoła średnia Łódź

Post autor: Tossa831 »

Także sprawdzę, bo nasza córka dopiero za rok idzie do szkoły średniej ale już wcześniej dobrze sprawdzić najciekawsze szkoły i kierunki, a Cosinus według Waszych odpowiedzi naprawdę dobrze się zapowiada.
ODPOWIEDZ