rekuperacja w domu

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

rekuperacja w domu

Post autor: agapis »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! https://rekuperacja-24.pl/
projekę43

Re: rekuperacja w domu

Post autor: projekę43 »

projekt rekuperacji ja polecam skorzystać bo bardzo pomaga ta firma przy odpoiwiednim wykonaniu rekuperacji. Ja duza uwagę zwracałem na dobrze wykonaną wentylację, chciałem żeby mój dom był ekologiczny i nie miał dużej straty ciepła. Tak samo jest z projektami ogrzewania, lepiej zainwestować na początku, niż później mieć problemy z nieodpowiednim rozłozeniem temperatury w domu.
Róż

Re: rekuperacja w domu

Post autor: Róż »

Moim zdaniem, rekuperacja to teraz bardzo popularny temat, Zresztą nie ma się czemu dziwić, ponieważ każdy próbuję teraz żyć w zgodzie z naturą. Z tego co wiem, to za firma https://www.wymiennikgruntowy.pl/ ma całkiem spore doświadczenie w tym zakresie, więc jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania, to śmiało możecie się do nich zgłosić.
dżem300

Re: rekuperacja w domu

Post autor: dżem300 »

Czytałam wiele na temat rekuperacji na https://www.hojero.pl, bo firmę polecili mi znajomi. Wentylacja mechaniczna z odzyskaniem ciepła wydaje się być naprawdę świetnym rozwiązaniem i tym bardziej zastanowiłabym się nad wdrożeniem go we własnym domu. Rekuperatory wytwarzają powietrze i regulują jego ruch. Dzięki temu możliwe jest odzyskiwanie ciepła przy równoczesnej wymianie zanieczyszczonej atmosfery na świeżą, pozbawioną smogu i wilgoci.
ODPOWIEDZ