Garaż murowany czy blaszany

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Szczęściara

Garaż murowany czy blaszany

Post autor: Szczęściara »

Hej, jakie jest Wasze zdanie w temacie? Nie mamy ochoty na budowanie, a w internecie roi się od różnych opcji https://garaze-blaszane.biz.pl. Tu są przeróżne garaże, wybór jest naprawdę duży. Widzę, ze montaż w dostawa w naszym regionie w cenie, czy ktoś z Was ma i sobie chwali? Jak przy codziennym użytkowaniu https://garaze-blaszane.biz.pl/garaze-b ... okrzyskie/?
Cześka

Re: Garaż murowany czy blaszany

Post autor: Cześka »

Mój mąż stwierdził że lepiej będzie zrobić garaż blaszany bo szybciej i taniej a równie dobrze się sprawdzi. Wystarczy prosty projekt i dobra firma jak ta http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ która potnie blachy i profile oraz zabezpieczy je antykorozyjnie. Mają świetny park maszynowy i każde zlecenie zajmuje im niewiele czasu. Dzięki nim mamy porządny garaż za nieduże pieniądze.

http://levelup-reklama.pl/czy-warto-pozycjonowac-strone-internetowa/
Błażej

Re: Garaż murowany czy blaszany

Post autor: Błażej »

Też miałem ten dylemat, ale ostatecznie zdecydowałem się na garaż blaszany, głównie ze względu na cenę. Nie żałuję tej decyzji i uważam, że garaże blaszane są równie dobrym rozwiązaniem co murowane. Dobrze chronią przed warunkami atmosferycznymi, są solidne oraz można je bardzo szybko postawić.
Rafał

Re: Garaż murowany czy blaszany

Post autor: Rafał »

Myślę że jak wymurujesz garaż to będziesz się zastanawiał nad tym jaką bramę zakupić. Tutaj na stronie https://www.novoferm.pl/ macie dobrą ofertę od firmy która produkuję takie bramy garażowe i przesyłowe. Sprawdźcie bo mają oni naprawdę ciekawą i atrakcyjną ofertę.
awa

Re: Garaż murowany czy blaszany

Post autor: awa »

Rafał pisze: 28 kwie 2021, 18:09 Myślę że jak wymurujesz garaż to będziesz się zastanawiał nad tym jaką bramę zakupić. Tutaj na stronie https://www.novoferm.pl/ macie dobrą ofertę od firmy która produkuję takie bramy garażowe i przesyłowe. Sprawdźcie bo mają oni naprawdę ciekawą i atrakcyjną ofertę.
W sumie murowany jest lepszy, ale wiecie, jak to jest - nie można samodzielnie wszystkiego dobrać. Czasem warto się zapytać. Tak samo, jeśli chodzi o pompy hydroforowe. Mam nadzieję, że znajdziemy jakieś rozwiązania wspólnie z naszymi znajomymi. Wiecie, wszyscy razem ogólnie. No, może ktoś z Was mi coś poradzi?
ODPOWIEDZ