dom projektowanie

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

dom projektowanie

Post autor: agapis »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://www.archline-polska.pl/architek ... dukacyjna/
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: dom projektowanie

Post autor: Zrelaksowana »

A jakie jest Wasze zdanie na temat kupowania gotowych projektów domów? Ja nie widzę nic przeciwko ;) Sama ostatnio oglądałam sobie nowości w ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Kilka projektów naprawdę bardzo mi się spodobało. A Wam jakie się najbardziej podobają?
Awatar użytkownika
ankaB
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2020, 21:31

Re: dom projektowanie

Post autor: ankaB »

Wolę indywidualne projekty, pod konkretnego klienta, zawsze będą lepiej dopasowane do potrzeb osób mieszkających w danym budynku. Jeśli o nas chodzi to super sprawdziła się firma archdesign ze Szczecina https://archdesign.com.pl/projektowanie ... uchomosci/ Nie tylko zajęli się projektem nieruchomości, ale też aranżacją wnętrz i spisali się po całości doskonale. To po prostu świetni fachowcy, kreatywni i solidni, dobrze odczytujący preferencje klienta. Namówili nas na kilka rzeczy do których na wstępie nie byliśmy przekonani, ale okazały się bardzo dobrymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami. Zdecydowanie mogę wam ich usługi doradzić, także ze względu na rozsądne stawki i terminowość realizacji usług.
Leżański

Re: dom projektowanie

Post autor: Leżański »

Zrelaksowana pisze: ↑ A jakie jest Wasze zdanie na temat kupowania gotowych projektów domów? Ja nie widzę nic przeciwko ;) Sama ostatnio oglądałam sobie nowości w ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Kilka projektów naprawdę bardzo mi się spodobało. A Wam jakie się najbardziej podobają?
My właśnie z tej pracowni zamówiliśmy gotowy projekt Willa Parkowa 6 D https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa-6-wariant-d. Rozważaliśmy wcześniej projekt stworzony specjalnie dla nas, ale udało nam się znaleźć ten dom i doszliśmy do wniosku, że właśnie o coś takiego nam chodziło i nic nie potrzebujemy zmieniać. Dom ma prawie 160 m2, co dla dwójki dorosłych i jednego dziecka jest naszym zdaniem wystarczające. Teraz czekamy na ostatnie pozwolenia i zaczynamy budowę.
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 141
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: dom projektowanie

Post autor: osaka »

Też jestem za tym by kupować gotowe projekty domów. Jeśli ktoś się tego obawia czy ma wątpliwości czy znajdzie odpowiedni dom to po prostu polecam poprzeglądać projekty jakie są dostępne. Ewentualne obawy wynikają zazwyczaj z niewiedzy a skoro możemy szybciej i taniej zdobyć wymarzony projekt domu to czemu z tego nie skorzystać?
filmuś

Re: dom projektowanie

Post autor: filmuś »

Domy projektowane to coraz bardziej popularne rozwiązania. Dlatego też sama zastanawiam się nad tym czy by nie zdecydować się na takie rozwiązanie. Więc w tym celu zaczęłam szukać w sieci czegoś więcej na ten temat. I tak też między innymi udało mi się dowiedzieć, że ceny domów z prefabrykatów nie są tak wysokie jakbyśmy się tego spodziewali. Także jak widać teraz dom można postawić nawet w miesiąc.
diżka

Re: dom projektowanie

Post autor: diżka »

Ja uwielbiam samodzielnie projektować wnętrza, inspiracje i pomysły czerpie przede wszystkim z pism wnętrzarskich albo internetu :) tu znajdziecie wiele ciekawych stron czy blogów takich jak na przykład http://modne-mieszkania.pl/. Jeśli nie wiecie jakie oświetlenie wybrać czy w jakim stylu urządzić dany pokój to zdecydowanie warto tu zajrzeć ( artykuły pojawiają się regularnie i poruszają najbardziej interesuje kwestie).
Kuć

Re: dom projektowanie

Post autor: Kuć »

Też jestem zdania, że nie ma sensu przepłacać za indywidualny projekt, skoro na rynku jest tyle dobrych, gotowych projektów domów. Zresztą my też budujemy właśnie dom wg gotowego projektu Viking 3 https://www.mgprojekt.com.pl/viking-3. Mieliśmy konkretne wymagania co do domu i wystarczyło odpowiednio poszukać w internecie. Do takiego projektu jest dołączona zgoda na zmiany, więc w razie potrzeby można wprowadzić zmiany na etapie adaptacji projektu do działki.
ODPOWIEDZ