budowa domu a projekt

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

budowa domu a projekt

Post autor: agapis »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://www.archline-polska.pl/architek ... dukacyjna/
koleś

Re: budowa domu a projekt

Post autor: koleś »

No na pewno wiele zależy od projektu, ale on w końcu jest wybierany względem tego, czego sami potrzebujemy, prawda? Dlatego trzeba to po prostu jakoś połączyć. My mamy spore wymagania, dlatego nam tylko Willa Rodzinna https://www.mgprojekt.com.pl/willa-rodzinna odpowiada. ;) .
Włoodek

Re: budowa domu a projekt

Post autor: Włoodek »

Pamiętaj, że projekt musi pasować do działki. My się tak wpakowaliśmy. Kupiliśmy działkę i mieliśmy problem ze znalezieniem idealnego projektu. Budowaliśmy metodą gospodarczą, więc kierownik budowy warszawa https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/p ... ka-budowy/ był tutaj niezbędny. Nie są to duże pieniądze. Jeśli samodzielnie dobierasz ekipy budowlane i specjalistów, to możesz dużo zaoszczędzić na takiej budowie.
wituś

Re: budowa domu a projekt

Post autor: wituś »

My natomiast zawierzyliśmy firmie budowlanej, że wszystko jest w porządku, wykonane solidnie itp. A po pewnym czasie zaczęły wychodzić niedociągnięcia. Co gorsza nie mogliśmy już nic z tym zrobić. Dlatego radzę wam korzystajcie z usług firmy tj ta https://www.mpexpertbud.pl/
Ta firma wykonuje ekspertyzy budowlne. Dostarczy wam pełną dokumentację, która może być podstawą do wystąpienia do sądu przeciw niesolidnej firmie budowlanej.
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 49
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: budowa domu a projekt

Post autor: Oleandro »

Dzięki za wasze wszystkie porady. Ja dopóki nie budowałam domu to nie interesowałam się kompletnie takimi rzeczami. Co do piasku do budowy domu to znalazłam tak firmę https://surpol.eu/kontakt/ i tu w sumie praktycznie wszystko kupowałam, też i inne kruszywa. Kontakt spoko, ceny też bardzo dobre, no i z transportem nie było żadnego problemu na całe szczęście.
ODPOWIEDZ