Bezpieczne zakupy w czasach wirusa

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Ostrożny

Bezpieczne zakupy w czasach wirusa

Post autor: Ostrożny »

Nie chcę straszyć, ale może weźmiecie pod uwagę fakt, iż coraz więcej ludzi choruje i jednak wszyscy powinniśmy ograniczyć wszelką aktywność, także tą związaną z zakupami świątecznymi. Jak się sprężymy to może iluś więcej ludzi nie zarazi się tym koszmarnym wirusem...

Chcę wam doradzić byście robili sobie porządne listy zakupów, a wcześniej wybrali asortyment korzystając np. z przeglądania gazetek reklamowych w sieci - ding.pl pokazuje takie gazetki i z takimi szczegółowymi listami w jeden dzień kupujcie wszystko co trzeba.
Ja nawet spisałem sobie ozdoby wielkanocne tak żeby się nie snuć za długo po sklepie :)
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 159
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Bezpieczne zakupy w czasach wirusa

Post autor: osaka »

Jeśli zachowuje się wszystkie zasady ostrożności, unika tłumów to można bezpiecznie robić zakupy. Ja wybieram miejsca gdzie mogę za jedną wizytą kupić wszystko czego potrzebuję, nie tylko zakupy spożywcze. Zobaczcie jakie są sklepy franowo w galerii w Poznaniu. W tym miejscu robię zakupy bezpiecznie, nie tylko w czasach pandemii.
MichalskaŚ

Re: Bezpieczne zakupy w czasach wirusa

Post autor: MichalskaŚ »

Teraz niestety nie wszystkie sklepy są otwarte, nad czym bardzo ubolewam. Chciałabym iść na zakupy odzieżowe , ale póki co nie można, więc przejdę się do drogerii w https://galerialomianki.pl/ . Potrzebuję nowego tuszu i róż do policzków też mi się kończy. Dobrze, że chociaż drogerie są otwarte :)
zMoniką113

Re: Bezpieczne zakupy w czasach wirusa

Post autor: zMoniką113 »

Jeśli chodzi o piżamy damskie, męskie i dla dzieci to mogę polecić sklep producenta Cornette. Często mają fajne promocje. Bardzo lubię ich piżamy, mają miękką bawełnę i fajne wzornictwo. Ceny nie są zbyt wysokie. To polski producent, dbają o jakość. Sprawdźcie sobie :) 8-)
łomża

Re: Bezpieczne zakupy w czasach wirusa

Post autor: łomża »

Aktualnie wiadomo, że najbezpieczniej z domu się nie ruszać i robić zakupy internetowo. Ale jak tylko zniosą obostrzenia to myślę, że centrum handlowe park będzie idealnym miejsce do robienia zakupów. Na pewno wielu osobom brakuje możliwość takiego swobodnego zwiedzania sklepów

herbata rumiankowa na trądzik
Ludmiśka

Re: Bezpieczne zakupy w czasach wirusa

Post autor: Ludmiśka »

Uprzejmie witam wszystkich! Parę lat kupowałam bieliznę w moim ukochanym punkcie w galerii. Niestety z przyczyny pandemii został zamknięty i dziś szukam alternatywy online - gdzie wy nabywacie bieliznę? Zależy mi na najwyższej jakości, również jak najbardziej mile widziane punkty Premium. Takie jak np. https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.
Awatar użytkownika
sekki
Posty: 157
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:56

Re: Bezpieczne zakupy w czasach wirusa

Post autor: sekki »

Wszystko pozamykane więc zostaje zamawianie online. Ja tak sobie myślę, by ze sklepu internetowego kupić nawilżacz powietrza bo mam sucho w domu. Tu https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... 2020.bhtml kilka ciekawych propozycji znalazłam i na pewno na jakiś model się zdecyduję

tanie przeprowadzki anglia polska
ODPOWIEDZ