adrenalinaclub.pl opinie

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
Alojza_60
Posty: 7
Rejestracja: 05 sty 2020, 15:06

adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: Alojza_60 »

Był ktoś z was na wyjeździe integracyjnym z adrenalinaclub.pl? Podoba mi się ich propozycja wyjazdu na skutery wodne. Mają też fajne ceny jak za tak dobrą organizację. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Berenika-81
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:04

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: Berenika-81 »

Byłam z agencją eventową adrenalinaclub.pl w Zakopanem w zeszłym roku i gorąco polecam!! Skutery śnieżne to super sprawa, myślę, że na skuterach wodnych też będziesz się super bawić :) Zapewniają naprawdę dużo atrakcji.
Awatar użytkownika
andrea-90
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:19

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: andrea-90 »

Bardzo dobrze wspominam imprezę integracyjną z adrenalinaclub.pl. Z koleżankami z pracy byłyśmy na wieczorze meksykańskim La Noche Mexicana. Mamy megapozytywne wspomnienia. Latynoska muzyka i taniec to jak dla mnie idealny przepis na integrację pracowniczą ;)
Awatar użytkownika
beatrycja_78
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2020, 12:02

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: beatrycja_78 »

My w biurze byliśmy z https://adrenalinaclub.pl/ na imprezie integracyjnej w Halloween. Było bardzo klimatycznie i śmiesznie ;) Taki wieczór tematyczny to naprawdę fajny pomysł na integrację.
Awatar użytkownika
tadeusz98
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2020, 7:27

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: tadeusz98 »

Wypad integracyjny na skutery to meeega przygoda! Ja byłem z adrenalinaclub.pl na Zalewie Zegrzyńskim i bardzo polecam! Super zabawa!
Awatar użytkownika
machut1980
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2020, 17:30

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: machut1980 »

Dawno nie byłem na tak dobrze zorganizowanym wyjeździe integracyjnym. Byliśmy z adrenalinaclub.pl w okolicach Szczyrku, Wisły na wyprawie quadami terenowymi, rewelacyjna przygoda!
Awatar użytkownika
Dosia
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:20

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: Dosia »

Jeżeli chcecie spędzić pełen atrakcji weekend, to https://adrenalinaclub.pl/ wam w tym pomoże :) Nasz wyjazd integracyjny był zimą, w Tatrach. Nie miałam pojęcia, ze w Polsce można przeżyć taką niezwykłą przygodę :)
Awatar użytkownika
zelislaw1972
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2019, 12:20

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: zelislaw1972 »

Co roku organizujemy dla pracowników wyjazd integracyjny. W tym roku skorzystaliśmy z oferty adrenalinaclub.pl i to był świetny wybór. Bardzo profesjonalne podejście, z pewnością to będzie współpraca na dłużej!
Awatar użytkownika
olga_80
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2020, 8:27

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: olga_80 »

Miałam obawy przed organizacją wyjazdu integracyjnego, więc zgłosiłam się do https://adrenalinaclub.pl/. To był bardzo dobry wybór. Wyjazd weekendowy był zorganizowany w każdym calu, plan dnia idealnie wypełniony atrakcjami. Polecam!
Awatar użytkownika
Mirka
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2020, 23:35

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: Mirka »

Wyścigi "Maluchami" w jakich uczestniczyłam na wyjeździe integracyjnym były fantastyczne. Super zabawa i rywalizacja, było jak na prawdziwym rajdzie. Wszystko zorganizowała firma adrenalinaclub.pl .
Awatar użytkownika
eleonora88
Posty: 9
Rejestracja: 13 wrz 2019, 2:45

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: eleonora88 »

W Adrenalina Club mają super pomysły na każdą okazję. Mają głowy pełne pomysłów, dzięki czemu mogą zaskoczyć nawet wieloletnich korporacyjnych wyjadaczy ;)
Awatar użytkownika
Helga
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:19

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: Helga »

[h]Mają super ofertę atrakcji związanych z wodą: skutery wodne, boiska plażowe, łodzie RIB, jachty, SUP, kajaki. Jak dla mnie jedna z najlepszych firm w tej branży. Są przygotowani na każdą ewentualność i zawsze zdają egzamin. [/h]
Awatar użytkownika
Mikolaj-89
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2019, 10:42

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: Mikolaj-89 »

Po kilku złych doświadczeniach byłem sceptycznie nastawiony do skorzystania z oferty jakiejkolwiek firmy eventowej. Mój zastępca namówił mnie jednak, aby skontaktować się z Adrenalina Club. Byłem bardzo mile zaskoczony, kiedy okazało się, że ich ekipa zafundowała moim wiele wrażeń i emocji. Mają super ofertę integracyjną.
Awatar użytkownika
Joanna1987
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2020, 14:37

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: Joanna1987 »

Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że będzie mi kiedyś dane ścigać się we Fiacie 126p na imprezie integracyjnej. Kocham te samochody i dzięki Adrenalinie Club mogłam spełnić swoje małe marzenie.
Awatar użytkownika
gilbert_85
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2019, 22:35

Re: adrenalinaclub.pl opinie

Post autor: gilbert_85 »

Od wielu lat pracuje w korporacji, ale jeszcze nie spotkałem tak zaangażowanej ekipy zajmującej się eventami i spotkaniami integracyjnymi. Adrenalina Club była bardzo dobrze przygotowana do wszystkich proponowanych atrakcji, wszystkie konkurencje były prowadzone z humorem i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim!
ODPOWIEDZ