Jak pozbyć się wszy?

Medycyna naturalna, zioła, sposoby naszych babć. Dyskutujemy, dzielimy się wiedzą, radzimy.
Awatar użytkownika
Nataszka
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:33

Jak pozbyć się wszy?

Post autor: Nataszka »

Szukasz artykułów przeciwko wszawicy? Znajdziesz je na stronie apteka-leki.pl. Dzięki nim szybko i skutecznie pozbędziesz się wszy i zapobiegniesz ich powrotowi.
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 91
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:15

Re: Jak pozbyć się wszy?

Post autor: Berasia »

Nie tak dawno moja córcia wróciła z przedszkola i jak szła się kąpać do łazienki, to miałam wrażenie, ze włosy jej się „ruszają”. O zgrozo! Aż mną wtedy wstrząsnęło i natychmiast zareagowałam. Pierwsza myśl to apteka i to oczywiście Ziko https://www.ziko.pl/kluczbork-apteki-dr ... gonia-14d/ . Zawsze mają kompletny asortyment i nie zdarzyło mi się, że jakiś produkt musieli domawiać. Błyskawicznie kupiłam skuteczny szampon i spray przeciw wszawicy. Całe szczęście pomogło.
Awatar użytkownika
Celyna
Posty: 125
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:12

Re: Jak pozbyć się wszy?

Post autor: Celyna »

Świetnie działa Nitolic. Córka jakiś czas temu przyniosła wszy z przedszkola wiec musiałam działać. Preparat usuwa błyskawicznie wiec problem miałam szybko z głowy. DO płynu dołączony jest specjalny grzebień wiec bez problemu można wyczesać martwe wszy z włosów.
gutekŚ

Re: Jak pozbyć się wszy?

Post autor: gutekŚ »

Pipi NITOLIC to polski, sprawdzony produkt, który jest bezpieczny. Wszy nie uodparniają się na niego. Dostępny jest w różnych praktycznych zestawach. Eliminuje problem już po pierwszym zastosowaniu, a to jest niezwykle ważne. Nie trzeba powtarzać zabiegu.

taktyka gry w pana
ODPOWIEDZ