hartigrama.pl opinie

Medycyna naturalna, zioła, sposoby naszych babć. Dyskutujemy, dzielimy się wiedzą, radzimy.
Awatar użytkownika
Jaska
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:22

hartigrama.pl opinie

Post autor: Jaska »

Cześć! Znacie książki wydawnictwa hartigrama.pl? Ostatnio dostałam książkę "Uzdrawiająca moc wody utlenionej" Nikołaja Danikowa i mnie zafascynowała. Czy inne książki hartigrama.pl są równie dobre pod względem merytorycznym? Podzielcie się swoimi opiniami, napiszcie, jakie inne książki czytaliście o medycynie niekonwencjonalnej ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
felicity90
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:17

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: felicity90 »

Ja niestety nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę w stanie tutaj pomóc.
Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości.
Awatar użytkownika
klaudia32
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, 8:34

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: klaudia32 »

hartigrama.pl mają u siebie kilka ciekawych pozycji. Z pewnością każdy znajdzie tu coś w sam raz dla siebie. W mojej opinii to właśnie takie alternatywy pomagają nam w codziennym życiu.
Awatar użytkownika
karina32
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:08

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: karina32 »

Bardzo lubię pozycje wydawane przez hartigrama.pl. Moim zdaniem to najlepsza możliwa inwestycja - poszerzanie własnych horyzontów. Spotyka się różne opinie, ale ja swojej nie zmienię.
Awatar użytkownika
olga43
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:24

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: olga43 »

hartigrama.pl to moje ulubione wydawnictwo. Czytałam chyba wszystko co wydali. Bardzo sobie cenię wiedzę, jaką czerpię z tych pozycji. W mojej opinii to niezwykle cenna wiedza i powinno się ją szerzej propagować.
Awatar użytkownika
julia432
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 10:09

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: julia432 »

Też lubię książki z hartigrama.pl. Mają w sobie to coś, co mnie szczególnie interesuje. Sama realizacja zamówień zwykle bezproblemowa, ceny za książki również. Jako zadowolony klient mogę zostawić po sobie tylko pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
ilona45
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 9:28

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: ilona45 »

Hej. Znam hartigrama.pl i często kupuję ich książki. Tematyka jest ciekawa, wpisuje się w mój światopogląd. Książki są nie tylko ciekawe, ale również ładnie i solidnie wydane. Generalnie moja opinia - zdecydowanie warto sięgać po książki tego wydawnictwa.

wysokość parapetu
Awatar użytkownika
sylwia54
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 7:40

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: sylwia54 »

Z wydawnictwa hartigrama.pl czytałam właśnie książkę o mocy wody. Świetna pozycja, pewnie sięgnę po kolejne z tego wydawnictwa. Zbierają sporo pozytywnych opinii więc pewnie warto.
Awatar użytkownika
oliwia78
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:47

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: oliwia78 »

W opinii moich znajomych hartigrama.pl jest świetnym wydawnictwem zorientowanym na określoną tematykę. Mi ta tematyka bardzo odpowiada. Książki są dobrej jakości i przychodzą szybko. Nic tylko czytać :)
Awatar użytkownika
jowita56
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 7:50

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: jowita56 »

Na hartigrama.pl mają wiele ciekawych pozycji. Mi na przykład wpadła ostatnio w ręce książka Nikołaja Danikowa "Uzdrawiająca moc sody. Można mieć różne opinie, ale warto ją przeczytać, a dopiero potem się wypowiadać.

kurmańska nieruchomości zielona góra
Awatar użytkownika
marta43
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 8:22

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: marta43 »

Sama często wykorzystuję metody, które znalazłam w książkach od hartigrama.pl. To całkowicie przewartościowało mi sposób postrzegania rzeczywistości. Mam też wrażenie, że moje życie stało się pełniejsze, zdrowsze. To moja opinia, ale wielu moich znajomych ma podobnie.
Awatar użytkownika
aldona54
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 9:56

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: aldona54 »

Lubię książki wydawane przez hartigrama.pl. To ciekawe wydawnictwa, i sądzę, że każdy znajdzie to coś dla siebie. W mojej opinii to same wartościowe lektury i zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
isia53
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 11:38

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: isia53 »

Akurat się przymierzam do tej pozycji, więc jeszcze się nie wypowiem na jej temat. Ale moja opinia o hartigrama.pl jest ogólnie bardzo pozytywna, znalazłam tu już bardzo wiele interesujących lektur.
Awatar użytkownika
iwona564
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:14

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: iwona564 »

Też czytałam ostatnio tę książkę. Bardzo lubię pozycje wydawane przez hartigrama.pl. To zawsze coś ciekawego i odrobinę kontrowersyjnego. Różne są opinie, tak jak różni są ludzie, ale mi się to zawsze przyjemnie czyta.
Awatar użytkownika
kaja534
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:42

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: kaja534 »

Spotkałam się z opinią, że na hartigrama.pl można ostatnio znaleźć wiele interesujących pozycji. Zgadzam się z tym. Jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
oliwka645
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:21

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: oliwka645 »

Uwielbiam czytać o rzeczach które poruszane są w wydawanych przez hartigrama.pl książkach. Każda wręcz jest na swój sposób fascynująca. No i sposób realizacji zamówień, traktowanie klienta, wszystko to składa się na dobrą opinię jaką mam o tym wydawnictwie.
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: drakarisczy5 »

Jeżeli mowa o książkach i czytaniu to są tutaj jakieś mole książkowe :D? Ja jestem osobiście uzależniona od czytania i znajoma poleciła mi świetną stronę: https://www.taniaksiazka.pl/lato-wsrod- ... 55538.html. Właściwie jest to księgarnia online, która obfituje w różnorakie tytuły, więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie!

najciekawsze rzeczy w internecie
Awatar użytkownika
twoja
Posty: 35
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:26

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: twoja »

Ja tam do takiego szamaństwa to podchodzę z rezerwą. Nie mówię, że nie jestem na nowinki otwarta i że tylko produkty apteczne można, ale jakoś tak nie do końca to dla mnie. W sumie, to bym raczej na taki kolagen https://opinie-konsumentow.pl/fizzycoll ... morskiego/ się zgodziła, niż to, o czym piszecie. No, ale to, że mnie to nie przekonuje, nie oznacza, że innych nie przekona.
Awatar użytkownika
Bunia33
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:41

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: Bunia33 »

Bardzo lubię czytać ciekawą literaturę na rzadko poruszane tematy. Dlatego chętnie korzystam z ksiegarni internetowych. Ostatnio trafiłam na księgarnię działającą w UK i tam również znalazłam ciekawe tytuły z dziedziny parapsychologii - https://rewolucja.co.uk/9788373779242/s ... woje-zycie. Taka tematyka pociągała mnie od zawsze, ale trudno mi było znaleźć dobrą książkę. Mam nadzieję, że ta spełni moje oczekiwania i będzie mi towarzyszyła na długo.
Awatar użytkownika
dyfuzja
Posty: 100
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:20

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: dyfuzja »

Nie kojarze, ale na pewno zerknę co ciekawego mają w ofercie :) jestem molem książkowym totalnie więc wszystko co z książkami związane mnie interesuje. Teraz też znalazłam nowy sklep z książkami - https://inverso.pl/ taką księgarnie internetową i zapowiada się że będą ciekawe oferty u nich. Ja kupuje naprawdę dużo i nigdy nie jest mi szkoda na książki więc to dla mnie ważne
Pójdę

Re: hartigrama.pl opinie

Post autor: Pójdę »

Mnie interesuje teatr oraz książki, lubię czytać, jak mam chwilę wolnego to czytam, pochłaniam dużo literatury. Ostatnio tutaj :https://www.taniaksiazka.pl/kobieca-eja ... 56760.html znalazłam wiele interesujących propozycji w zakresie książek. Myślę, ze zdecyduje się na kilka pozycji 😊
ODPOWIEDZ