Detoks sokowy - polecacie?

Wszystko o gotowaniu, jedzeniu i pieczeniu. Same pyszne przepisy i ciekawe rozwiązania kulinarne. To wątek dla smakoszy i łasuchów.
Awatar użytkownika
Joanna1987
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2020, 14:37

Detoks sokowy - polecacie?

Post autor: Joanna1987 »

Cześć! Czy ktoś z was oczyszczał organizm detoksem sokowym? Polecacie? Możecie podzielić się ulubionymi przepisami na smaczne soki :)
Awatar użytkownika
Feliksa-83
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2020, 10:58

Re: Detoks sokowy - polecacie?

Post autor: Feliksa-83 »

Od czasu do czasu robię sobie taki detoks, żeby maksymalnie oczyścić organizm i potwierdzam, to działa. Z racji tego, że nie mam za bardzo czasu na przygotowywanie świeżych soków na bieżąco, to korzystam z diety detox sokowy od dietafigura.pl. Bardzo polecam, robią przepyszne soki ze świeżych warzyw i owoców z dostawą prosto pod drzwi :)
Awatar użytkownika
wioletta
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:40

Re: Detoks sokowy - polecacie?

Post autor: wioletta »

Sama nigdy nie próbowałam, ale brzmi dobrze. Zwłaszcza jeśli będą to soki wysokiej jakości. Rzuć okiem tu https://korabgarden.pl/produkty/sok-z-a ... remium-nfc - znajdzie soki z aronii. Bio, w 100% naturalne, tłoczone na zimno, a więc pełne witamin i antyoksydantów. Produkowane są z aronii pochodzących z ekologicznych upraw. Zdecydowanie wyróżniają się na rynku.
Julilatoś47

Re: Detoks sokowy - polecacie?

Post autor: Julilatoś47 »

Soki domowej roboty to chyba najlepsze zdrowe napoje jakie znam. Obecnie robimy sporą ilość dla całej rodziny więc wyposażyliśmy naszą kuchnię w sokowirówkę taka https://gastromarket.pl/wyciskarki-sokowirowki/. Bardzo ułatwia i przyspiesza proces przygotowania soków. Zachęca do regularnego wyciskania soków, nie musząc tracić dużej ilości czasu na ich przygotowanie.
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 159
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Detoks sokowy - polecacie?

Post autor: osaka »

Nie próbowałam ale na pewno przy takim detoksie trzeba pić dużo wody? To podstawa każdej diety przecież. Mineralną bym kupowała, Staropolankę szczególnie bo ma najlepszy skład z tych dostępnych na rynku. Kupiłam nawet wczoraj dwie zgrzewki i zaraz zarejestrowałam paragon na https://cutt.ly/4bSidmo . Trzymam w szufladzie, jak wygram to się przyda :)
Aśka

Re: Detoks sokowy - polecacie?

Post autor: Aśka »

Joanna1987 pisze: ↑12 maja 2020, 18:56 Cześć! Czy ktoś z was oczyszczał organizm detoksem sokowym? Polecacie? Możecie podzielić się ulubionymi przepisami na smaczne soki :)
Dla mnie osobiście zbyt rygorystyczna dieta i za mało kcal się spożywa, żeby oczyścić organizm zgłosiłam się w Warszawie do Medyczny Detox, polecam szybko i bez katowania się, no i szybciej widać pozytywne efekty.
miśka4588

Re: Detoks sokowy - polecacie?

Post autor: miśka4588 »

Feliksa-83 pisze: ↑22 maja 2020, 19:13 Od czasu do czasu robię sobie taki detoks, żeby maksymalnie oczyścić organizm i potwierdzam, to działa. Z racji tego, że nie mam za bardzo czasu na przygotowywanie świeżych soków na bieżąco, to korzystam z diety detox sokowy od dietafigura.pl. Bardzo polecam, robią przepyszne soki ze świeżych warzyw i owoców z dostawą prosto pod drzwi :)
Nerki same oczyszczają organizm, nie potrzebujesz żadnych soków
-
tani catering dietetyczny Gliwice
Cammast

Re: Detoks sokowy - polecacie?

Post autor: Cammast »

Na pewno nie polecam soków ze sklepu. W wiekszości soki takie są dosładzane oraz nie mają wielu skladników odżywczych. Przykladem tutaj jest sok z jabłek - najlepsze są soki świeżo wyciśnięte z uwagi na to, ze nie tracą cennych enzymów, ktorych brak w sokach przechowywanych przez dłuższy czas. Jesli zależy Wam na jakosci sokow, polecam zdecydowanie się na kupienie wyciskarki do soków. Urządzenie jest banalne w obsłudze, a pozwala na zrobienie zdrowych oraz wartościowych soków w warzyw oraz owocow Wyciskarka pracuje na niskich obrotach tak wiec soki nie tracą swoich wartości odżywczych. Ze swojej strony polecam zapoznać się również z ofertą Eujuicers ( firma w ofercie ma dobrej klasy wyciskarki i sokowirówki), jest to oficjalny dystrybutor wyciskarek Sany oraz Omegi, a jest to bardzo wysoka jakość.
ioik

Re: Detoks sokowy - polecacie?

Post autor: ioik »

Uważam, że o wiele lepiej jest skorzystać z prawdziwego detoksu, takiego dłuższego, dzięki któremu faktycznie oczyścimy ciało z toksyn i poczujemy się lepiej. Ja byłam na takiej kuracji, która trwała dwa miesiące, w gabinecie medycyny naturalnej Motylek https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/kontakt w Bydgoszczy. Ja miałam wykonany detoks z wykorzystaniem Kropli Joalis, które są suplementami diety i zawierają wyciągi roślinne o właściwościach rezonacyjnych. Detoks przebiegł pod kontrolą specjalisty, w bezpiecznych warunkach i był skuteczny, cenowo się opłaca.

tapety jp na komputer
ODPOWIEDZ