Jakie suplementy na co dzień?

Wiesz wszystko o najlepszych suplementach i witaminach? Znasz najskuteczniejsze diety? Ćwiczysz? Opowiedz o tym!
Awatar użytkownika
Mira-75
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2022, 0:01

Jakie suplementy na co dzień?

Post autor: Mira-75 »

Cześć kochani. Czy Wy kupujecie i na co dzień stosujecie jakieś suplementy diety? Powiedzcie, gdzie je kupujecie? Ja właściwie póki co to na co dzień stosuję tylko magnez i witaminę d3, a dodatkowo od czasu do czasu, żeby wesprzeć jelita, stosuję też probiotyki. Stwierdziłam, że najlepiej kupić w internecie, bo apteka online na pewno ma lepsze ceny niż stacjonarna.
Deysia

Re: Jakie suplementy na co dzień?

Post autor: Deysia »

U mnie na pewno dobrze będzie ogarnąć sobie odpowiednie wskazówki i ja na razie mam na oku coś takiego jak kiedy przyjmować witaminę d , bo to też podobno ważne. Mam nadzieję, że śmiało to jakoś ogarniemy. Co wy na to ?
Artur

Re: Jakie suplementy na co dzień?

Post autor: Artur »

Moim zdaniem to korzystanie z suplementów diety jest bardzo ważne. Przecież nie każdy jest w stanie zapewnić sobie wszystkie potrzebne witaminy czy minerały tylko przez dietę. Zresztą wystarczy zobaczyć na to jak w dzisiejszych czasach ludzie nie dbają o ten aspekt swojego życia. Wszystko za sprawą pośpiechu oraz stawiania na karierę ponad wszystko. A przecież nie ma nic lepszego niż gotowanie we własnym zakresie bo tylko wtedy mamy pewność co do jakości spożywanych potraw. Wykorzystywanie sezonowych warzyw czy owoców jest bardzo ważne. Jeśli już wystąpią jakieś braki to możemy je suplementować, a wszystkie potrzebne produkty kupimy przez internet - https://mybionic.pl/ Kwestia tylko by wykazać przez badania czego aktualnie najbardziej potrzebujemy.
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: Jakie suplementy na co dzień?

Post autor: hakuros »

Cześć. Ostatnio zastanawiałam się, na Jakie suplementy najlepiej będzie postawić. Koleżanka podpowiedziała mi, że bardzo dobrym suplementem jest produkt o nazwie Neoglandyna. W składzie posiada wysokiej jakości kwas omega-3, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Dajcie znać, co wy sobie o nim uważacie.
Dżony

Re: Jakie suplementy na co dzień?

Post autor: Dżony »

Dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i naturalne składniki, nasz sklep oferuje szeroki wybór suplementów diety. Przekonajcie się sami, odwiedzając https://sklep.premiumrosa.pl/ i wybierając produkty, które najlepiej odpowiadają Waszym potrzebom. Nasze suplementy są odpowiedzią na współczesne wyzwania zdrowotne, dostarczając organizmowi niezbędnych składników.
ODPOWIEDZ